Ліга націй УЄФА. Змагання в групах.
Ліга А, група 1. Нідерланди — Німеччина. 3:0. Франція — 4 очки, Нідерланди — 3, Німеччина — 1.
Нідерландці взяли перші очки в турнірі, показавши динамічну і впевнену гру. Вірджіл ван Дейк точно пробив головою під кінець першого тайму, а наприкінці помаранчеві забили ще два м’ячі. Спочатку Мемфіс Депай відзначився з передачі Квінсі Промеса, а в компенсований час Жоржіньо Вейнальдум поставив переможну крапку. Німеччина замикає таблицю з одним очком після двох матчів.
A2. Бельгія — Швейцарія. 2:1. Ісландія — Швейцарія. 1:2. Бельгія — 6, Швейцарія — 6, Ісландія — 0.
А3. Польща — Італія. 0:1. Португалія — 6 очок, Італія — 4, Польща — 1.
Збірна Італії після тривалої «посухи» нарешті здобула перемогу в Хожуві над поляками. Доля матчу вирішилася наприкінці поєдинку. Крістіан Бірагі вже на другій доданій хвилині забив м’яч у ворота господарів. Це перша звитяга Роберто Манчіні в ролі тренера збірної Італії в турнірній зустрічі.
Друга домашня поразка означає для поляків виліт з Ліги А. Італія ще посперечається з Португалією за перше місце в групі.
A4. Хорватія — Англія. 0:0. У цьому поєдинку всі 90 хвилин грав оборонець київського «Динамо», віце-чемпіон світу Йосип Пиварич. Іспанія — Англія. 2:3. Іспанія — 6, Англія — 4, Хорватія — 1.
У Севільї Англія завдала іспанцям першої домашньої поразки з червня 2003 року. Ще до перерви Рагім Стерлінг оформив дубль, а з м’ячем Маркуса Решфорда це дало гостям солідну перевагу до перерви.
Вийшовши на заміну, Пако Алькасер і Сергіо Рамос скоротили різницю в рахунку до мінімуму, але від програшу іспанців це не врятувало.
В1. Словаччина — Чехія. 1:2. Україна — 6, Чехія — 3, Словаччина — 0.
В2. РФ — Туреччина. 2:0. РФ — 7, Туреччина — 3, Швеція — 1.
В3. Австрія — Північна Ірландія. 1:0. Боснія і Герцеговина — Північна Ірландія. 2:0. Боснія і Герцеговина — 9, Австрія — 3, Північна Ірландія — 0.
С1. Ізраїль — Албанія. 2:0. Ізраїль — 6, Шотландія — 3, Албанія — 3.
С2. Естонія — Фінляндія. 0:1. Естонія — Угорщина. 3:3. Фінляндія — Греція. 2:0. Фінляндія — 12, Греція — 6, Угорщина — 4, Естонія — 1.
D2. Білорусь — Люксембург. 1:0. Молдова — Сан-Марино. 2:0. Білорусь — Молдова. 9:0. Люксембург — Сан-Марино. 3:0. Люксембург — 9, Білорусь — 8, Молдова — 5, Сан-Марино — 0.
D3. Азербайджан — Мальта. 1:1. Фарерські острови — Косово. 1:1. Косово — 8, Азербайджан — 6, Фарерські острови — 4, Мальта — 2.
С4. Румунія — Сербія. 0:0. Литва — Чорногорія. 1:4. Сербія — 8, Чорногорія — 7, Румунія — 6, Литва — 0.