Теніс. Чжухай (Китай). Hengqin Life WTA Elite Trophy Zhuhai. Хард. Призовий фонд — 2 349 363 долари США.
Парний розряд. Фінал. Людмила Кіченок / Надія Кіченок (Україна) — Сюко Аояма (Японія) / Лідія Морозова (Білорусь). 6:4, 3:6, 10:7.
Сестри Кіченок уперше в кар’єрі зіграли у фіналі WTA Elite Trophy (малий Підсумковий турнір). На груповому етапі в Чжухаї Людмила і Надія обіграли других сіяних — дует Макото Ніномію / Мію Като (Японія) і п’ятих ракеток турніру Цзян Синьюй / Ян Чжаосюань (Китай).
Плавання. Українець Михайло Романчук став переможцем етапу Кубка світу в Пекіні на дистанції 1500 м вільним стилем.
22-річний спортсмен фінішував з результатом 14.29,88. У цьому самому запливі «бронзу» здобув Сергій Фролов, який подолав дистанцію за 14.38,01. «Срібло» дісталося китайцю Цзи Сіньцзе — 14.35,13. Напередодні Романчук став срібним призером на дистанції 400 м вільним стилем.