Укр | Рус
Глобальна температура збільшилась Сьогодні вшановують захисників Донецького аеропорту Сьогодні Україну накриє магнітна буря ООС: бойовики здійснили 5 обстрілів позицій українських військових На «гарячу лінію» Рівненської ОДА звернулося майже 14 тисяч людей На Водохреща у Пересопниці відбудеться фестиваль календарно-обрядових пісень У Рівному презентували «Зникле місто» «Рівненщину туристичну» рекламують китайською мовою «Усі ми - і наші дипломатичні місії, і наші міжпарламентські групи дружби - повинні нагадувати світові, що «Щедрик» - це є частина української творчості і український подарунок усьому світові», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій Голова Верховної Ради України Андрій Парубій наголосив на необхідності тісніше співпрацювати з Парламентом Австрії для вироблення спільних позицій, зокрема, й проти агресії Росії Ірина Геращенко: «Ми вимагаємо від РФ негайного звільнення в односторонньому порядку 24 військовополонених моряків та апелюємо до США та країн-членів ЄС ввести «Азовський пакет санкцій» проти Росії» Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Результат судилища над військовополоненими моряками передбачуваний Зустріч Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з Головою Національної Ради Республіки Австрія Вольфгангом Соботкою Хокей. Зроблено крок до створення Об'єднаної ліги
Загрузка...
На головну
09.11.2018

Спрощено порядок призначення субсидій

Анна ШЕВЧЕНКО

Завдяки зусиллям депутатів та громадських організацій уряд переглянув і спростив порядок призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Про це повідомила народний депутат України від Опозиційного блоку Наталія Королевська. Вона наголосила, що ті люди, кому органами соцзахисту було відмовлено в отриманні субсидії згідно з травневою постановою Кабінету Міністрів, знову отримали таке право відповідно до нової постанови уряду від 16 жовтня. За словами Н. Королевської, зокрема, право на отримання субсидії відновлено для тих громадян, хто на сьогодні має борги із зарплати та несплаченого ЄСВ з вини роботодавця. Якщо площа квартири перевищує 120 кв. м чи житлового будинку 200 кв. м, то тепер тільки опалювальна площа враховуватиметься при призначенні субсидії. Тобто, якщо опалювальна площа — 120 кв. м, а загальна -більша, можна відновити право на отримання субсидії. Якщо у родині є безробітна, але тяжкохвора людина, то можна надати довідку про стан здоров’я і її буде включено до складу родини не як безробітного, а тяжкохворого, і родина знову отримає право на субсидію. Якщо людина отримає пенсію із втрати годувальника чи соціальну допомогу у зв’язку з інвалідністю з дитинства, чи людина досягла пенсійного віку і отримує пенсію за вислугу років, — також можна відновити і отримати субсидію.
«Якщо раніше субсидія призначалася на рік і кожні півроку необхідно було проходити «круги пекла» для перепризначення субсидії, то тепер її призначатимуть автоматично на рік, — підкреслила Н. Королевська. — Додано повноваження комісіям Управління соцзахисту для розгляду особливих індивідуальних випадків щодо призначення субсидії. Якщо вам було відмовлено, відправте повторно свої документи на комісію». Парламентарій закликала у разі несправедливої відмови у наданні субсидії звертатися до Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та на її електронну адресу, вказану на офіційному сайті Верховної Ради.

Всі статті рубрики На головну