9. «Карпати» 4 4 7 20 — 23 16
10. «Олімпік» 4 4 7 18 — 23 16
11. «Чорноморець» 2 3 10 9 — 26 9
12. «Арсенал» 2 1 12 7 — 28 7

10 листопада. «Львів» — «Олімпік» 1:1. Львів. «Арена Львів». 1 003 глядачі. Рефері — Арановський (Київ). Голи: Тейлор, 27 — Шиндер, 63.
«Десна» — «Чорноморець». 2:0. Чернігів. Стадіон імені Юрія Гагаріна. 2 618 глядачів. Рефері — Омельченко (Слов’янськ). Голи: Безбородько, 55, Артем Фаворов, 63. Вилучено Рижука («Чорноморець», 42, два попередження).
«Зоря» — «Карпати». 2:1. Запоріжжя. «Славутич-Арена». 1 815 глядачів. Рефері — Шурман (Київська область). Голи: Хомченовський, 16, Гордієнко, 71 — Швед, 34.
«Арсенал» — «Олександрія». 0:3. Київ. Стадіон імені Валерія Лобановського. 632 глядачі. Рефері — Абдула (Харків). Голи: Шастал, 33, Артем Сітало, 81, Ковалець, 90+1. На 61-й хвилині Акулінін («Арсенал») не реалізував пенальті (воротар).
11 листопада. «Динамо» — «Маріуполь». 4:0. Київ. НСК «Олімпійський». 7 162 глядачі. Рефері — Кривушкін (Харків). Голи: Шапаренко, 33, Вербич, 57, Чоботенко, 62 (у власні ворота), Циганков, 85 (п).
«Ворскла» — «Шахтар». 0:2. Полтава. Стадіон імені Олексія Бутовського. 2 783 глядачі. Рефері — Козиряцький (Запоріжжя). Голи: Нем, 19, Майкон, 41. На 71-й хвилині Мораес («Шахтар») не реалізував пенальті (воротар).
Протистояння «Львова» й «Олімпіка» вийшло бойовим і безкомпромісним. Перший м’яч після нещодавнього повернення в УПЛ забив 31-річний нападник гостей Антон Шиндер. Він — вихованець сумського футболу, виступав за різні німецькі клуби, «Шахтар», «Таврію», «Чорноморець», «Ворсклу», казахстанський «Тобол». До «Олімпіка» перейшов з угорського «Кішварда». Зіграв Антон також два матчі за національну збірну України.
***
Події у Чернігові відбувалися в тумані. В першому таймі йшла досить рівна боротьба. Але ще перед перервою одесити залишилися в меншості. Вилучення Рижука сприйнялося багатьма неоднозначно. Рішення рефері покарати одесита другою жовтою карткою викликало сумніви не тільки у гравців і тренерів «Чорноморця».
Видалення однозначно вплинуло на перебіг поєдинку. Адже після відпочинку господарі дуже швидко реалізували чисельну перевагу. А невдовзі й закріпили результат. «Чорноморець» опинився в дуже скрутній турнірній ситуації, зазнавши дев’ятої поразки в чемпіонаті.
***
У Запоріжжі було гостре і цікаве протистояння. Львів’янин Мар’ян Швед створив черговий шедевр, влучивши в дальню «дев’ятку» красивим ударом дугою здалеку. Але це не врятувало «левів». Їхній суперник забив на один м’яч більше. А Шведа внесли до основного списку національної збірної.
***
«Каноніри» цього разу зіграли пристойно, але не реалізували ті моменти, котрі створили. Та ще й пенальті не забили. Щоразу гостей виручав воротар Юрій Паньків.
Досвідченіша «Олександрія» своїх шансів не змарнувала і здобула перемогу, котра на добу вивела її на друге місце в турнірній таблиці.
***
Гравці «Маріуполя» з перших хвилин заходилися пресингувати динамівців. Однак їм бракувало майстерності для здійснення задуманого. А молода динамівська команда поступово і надійно заволоділа ініціативою і ближче до перерви відкрила рахунок. Шапаренко пробив після прострілу Миколенка, воротар Гальчук відбив м’яч, але Микола виявився першим на добиванні. Це був його п’ятий м’яч у чотирьох останніх поєдинках!
На початку другого тайму, також після флангового прострілу, кияни подвоїли рахунок. Передачу зробив Морозюк, а Вербич тільки підставив ногу. Ця невдача помітно засмутила футболістів «Маріуполя». І вони... допомогли господарям збільшити перевагу. Циганков пробив, воротар відбив на ногу Чоботенка, а від неї м’яч влетів у ворота.
Потім кияни заробили пенальті, який реалізував красивим ударом у «дев’ятку» Циганков.
***
«Шахтар» після розгромної поразки в матчі Ліги чемпіонів в Манчестері (0:6) і «Ворскла», котра вдома поступилася «Карабаху» в Лізі Європи (0:1), зустрілися в Полтаві. «Гірники» доволі впевнено контролювати перебіг подій на полі. Ще в першому таймі вони забили два м’ячі.
***
Тепер у чемпіонаті УПЛ настає пауза, пов’язана з виступами національної збірної. Вона у п’ятницю проведе завершальний поєдинок у групі В1 Ліги націй проти збірної Словаччини в Трнаві. А 20 листопада підопічні Андрія Шевченка в Анталії проведуть контрольну зустріч зі збірною Туреччини.