Футбол. Ліга націй УЄФА. Груповий етап. 19 листопада.

А1. Німеччина — Нідерланди. 2:2. Нідерланди — 7 очок, Франція — 7, Німеччина — 2.

Збірна Нідерландів стала останнім півфіналістом Ліги націй, вирвавши нічию у збірної Німеччини.

Німці ще до 20-ї хвилини забили два м’ячі голландцям — відзначилися Вернер і Сані. Однак нідерландці все-таки змогли досягти необхідного результату. На 85-й хвилині Промес неймовірним ударом залишив з носом Нойєра, а на 90-й хвилині ван Дейк виявився спритнішим за всіх у карному майданчику і зрівняв рахунок.

Отже, саме Нідерланди, попри рівну кількість очок з Францією, виграли групу. «Помаранчеві» перевершили французів за особистими зустрічами (2:0 і 1:2), а також у голландців різниця м’ячів плюс 4, у французів — 0. Виходить, що німці таким результатом підклали свиню французам. А самі футболісти бундестім вибули до дивізіону В.

В1. Чехія — Словаччина. 1:0.

В             Н             П             М           О

1. Україна           3             0             1             5 — 5    9

2. Чехія                2             0             2             4 — 4    6

3. Словаччина  1             0             3             5 — 5    3

Збірна Словаччини після впевненої перемоги над нашою командою програла вирішальний матч групи чехам у Празі і вилетіла до дивізіону С. Єдиний м’яч забив Патрік Шик на 32-й хвилині. Словаки протягом усього поєдинку так і не створили нічого путнього біля воріт суперника.

А ми ще раз вітаємо збірну України з виграшем міні-турніру. Вона піднімається до дивізіону А, Словаччина вилітає до дивізіону С.

В4. Данія — Ірландія. 0:0. Данія — 8, Вельс — 6, Ірландія — 2.

С3. Болгарія — Словенія. 1:1. Кіпр — Норвегія. 0:2. Норвегія — 13, Болгарія — 11, Кіпр — 5, Словенія — 3.

D1. Андорра — Латвія. 0:0. Грузія — Казахстан. 2:1. Грузія — 16, Казахстан — 6, Латвія — 4, Андорра — 4.

D4. Македонія — Гібралтар. 4:0. Ліхтенштейн — Вірменія. 2:2. Македонія — 15, Вірменія — 10, Гібралтар — 6, Ліхтенштейн — 4.