Футбол. Ліга націй УЄФА. Груповий етап.
20 листопада.
А3. Португалія — Польща. 1:1. Португалія — 8 очок, Італія — 5, Польща — 2.
Португальці достроково виграли турнір ще в попередньому турі. У завершальному матчі вони відкрили рахунок перед перервою (Сілва, 34). Але поляки в другому таймі відігралися (Мілік реалізував пенальті, 66) і здобули почесну нічию на полі сильного суперника. І не більше, бо Польща вибуває до дивізіону В.
В2. Швеція — Росія. 2:0. Швеція — 7, Росія — 7, Туреччина — 3.
Шведи мали помітну перевагу над опонентами і здобули переконливу і заслужену перемогу. «Тре Крунур» і РФ хоч і набрали однакову кількість очок, та перше місце дісталося скандинавам. У них краща різниця забитих і пропущених м’ячів (плюс 2 проти плюс 1) і перевага в особистих зустрічах — 0:0 і 2:0. Отже, збірна Швеції переходить до дивізіону А.
С1. Шотландія — Ізраїль. 3:2. Шотландія — 9, Ізраїль — 6, Албанія — 3.
С4. Чорногорія — Румунія. 0:1. Сербія — Литва. 4:1. Сербія — 14, Румунія — 12, Чорногорія — 7, Литва — 0.
D3. Косово — Азербайджан. 4:0. Мальта — Фарерські острови. 1:1. Косово — 14, Азербайджан — 9, Фарерські острови — 5, Мальта — 3.