9. «Олімпік» 4 5 7 19 — 24 17
10. «Карпати» 4 4 8 20 — 25 16
11. «Чорноморець» 3 3 10 11 — 27 12
12. «Арсенал» 2 1 13 8 — 30 7

23 листопада. «Шахтар» — «Львів». 0:0. Харків. ОСК «Металіст». 3 753 глядачі. Рефері — Балакін (Київська область).
24 листопада. «Карпати» — «Десна». 0:2. Львів. «Україна». 1 361 глядач. Рефері — Труханов (Харків). Голи: Філіппов, 27, Старенький, 44. Вилучено Бородая («Карпати», 52, два попередження).
«Маріуполь» — «Ворскла». 1:0. Маріуполь. Стадіон імені Володимира Бойка. 1 315 глядачів. Рефері — Кутаков (Київська область). Гол: Зубков, 57.
25 листопада. «Олімпік» — «Зоря». 1:1. Київ. «Динамо» імені Валерія Лобановського. 338 глядачів. Рефері — Бондар (Київ). Голи: Балашов, 59 (п) — Вернидуб, 50.
«Чорноморець» — «Арсенал». 2:1. Одеса. «Чорноморець». 2 750 глядачів. Рефері — Можаровський (Львів). Голи: Мусолітін, 67, Коваль, 69 — Семенюк, 63.
«Олександрія» — «Динамо». 2:1. Олександрія. КСК «Ніка». Рефері — Пасхал (Херсон). Голи: Цуріков, 3, Запорожан, 56 (п) — Вербич, 33.
***
У цьому чемпіонаті «Львів» став справжньою грозою фаворитів. Згадаємо, як у 13-му турі на НСК «Олімпійський» львів’яни перемогли київське «Динамо» (1:0). От і в першому матчі цього туру «леви» відібрали два очки у лідера чемпіонату також на його полі.
Чудово зіграв досвідчений воротар гостей Олександр Бандура. Але було б несправедливо віддавати всі лаври йому. Вдало і самовіддано зіграла вся команда. А ще варто відзначити наставника «Львова» Юрія Бакалова, котрий підібрав правильну тактику і зміг налаштувати підопічних так, що вони повірили в свої сили і не знітилися перед грізним суперником.
Ніхто не заперечить, що «гірники» мали помітну перевагу, створили чимало гострих моментів. Але було б неправильно не згадати львів’янина Бруно, який мав дві нагоди забити Андрію П’ятову. Адже, граючи від оборони, гості за найменшої нагоди контратакували.
***
На футболістів «Шахтаря» вже сьогодні чекає дуже серйозний іспит на міжнародній арені. В німецькому місті Зінсгаймі вони зіграють матч групового етапу проти клубу «Гоффенгайм». І «гірникам» потрібна перемога...
***
Інший львівський клуб — «Карпати» — розчарував уболівальників. На своєму полі він «всуху» поступився «Десні». Чернігівці ще в першому таймі забили два м’ячі. А після перерви гості надійно зіграли в обороні і не дозволили супернику бодай раз забити.
***
В Одесі зустрічалися аутсайдери, тому важливість цієї зустрічі не варто пояснювати. Господарі почали активно. Але користі від цього не мали.
До перерви забити нікому не вдалося. А от у другому протягом якихось шести хвилин суперники вирішили питання про переможця. Рахунок відкрили гості: м’яч після удару Фещука головою влучив у поперечину і відскочив. А на добивання першим встиг киянин Семенюк.
***
Центральний поєдинок туру відбувся в Олександрії. Господарі вже в дебюті зустрічі повели в рахунку, хоча до перерви динамівці зрівняли рахунок. А після перерви олександрійці надійно зіграли в захисті, небезпечно атакували й зрештою забили вдруге, реалізувавши пенальті.
Для «Динамо» цей матч був відмінною нагодою скористатися осічкою «Шахтаря» у поєдинку зі «Львовом» (0:0) і скоротити відставання від «гірників». Але не сталося так, як бажалося. Треба було серйозніше підготуватися до зустрічі з сусідом по турнірній таблиці.
У підсумку «Олександрія» вперше в чемпіонатах здобула перемогу над «Динамо». Цей успіх дав їй змогу обійти киян і піднятися на друге місце в турнірній таблиці.