Марбелья (Іспанія). «Динамо» (Україна, Київ) — «Спарта» (Чехія, Прага). 2:3. Голи: Циганков, 47, Алібеков, 64 — Тетте, 17, Станчу, 45+1, Гложек, 81.

«Динамо»: Бущан (Бойко, 46), Миколенко (Пиварич, 60, Попов, 86), Кадар (Шабанов, 60), Кендзьора (Сідклей, 60), Бурда (Алібеков, 60, Русин, 77), Буяльський (Че Че, 46), Циганков (Смирний, 60), Шепелєв (Андрієвський, 46), Шапаренко (Кравченко, 60), Вербич (Буено, 60), Соль (Супряга, 60).

Після першого тайму динамівці програвали 0:2. Тетте вразив ціль після кількох рикошетів. А Станчу зі штрафного забив у дальню «дев’ятку».

Після перерви кияни почали активно надолужувати. Циганков одразу ефектно виконав штрафний. А в середині тайму Алібеков красивим ударом метрів з 25 встановив рівновагу. Але вирішальну атаку провели пражани і здобули мінімальну перемогу...

На другому зборі, який також відбудеться у Марбельї, «Динамо» більше уваги приділятиме награванню складу. Тому заплановано 5 контрольних поєдинків:

2 лютого — ЦСКА (Болгарія, Софія); 5 — «Естерсунд» (Швеція); 6 — «Нью-Інгленд Революшн» (США, Бостон); 8 — «Мальме» (Швеція); 9 — «Волеренга» (Норвегія, Осло).