Футбол. Контрольні матчі на зборі.

Анталія (Туреччина). «Шахтар» (Україна, Донецьк) — «Ваккер» (Австрія, Інсбрук). 0:0.

«Шахтар»: П’ятов, Болбат (Бутко, 77), Кривцов, Хочолава (Матвієнко, 80), Ісмаїлі, Патрік, Степаненко (Майкон, 80), Марлос (Фернандо, 71), Коваленко (Малишев, 84), Соломон (Нем, 77), Мораес.

Це був останній поєдинок «гірників» на другому турецькому зборі. Наступний матч для них — офіційний. Як відомо, 14 лютого у Харкові на ОСК «Металіст» донеччани зіграють в 1/16 Ліги Європи проти німецького клубу «Айнтрагт» (Франкфурт-на-Майні). Початок зустрічі о 22:00.

Марбелья (Іспанія). «Динамо» (Україна, Київ) — «Нью-Інгленд Революшн» (США, Бостон). 1:3. Голи: Русин, 34 — Агудело, 54, Гіль, 68, Фагундес, 87. На 48-й хвилині Андрієвський не реалізував пенальті (воротар).

«Динамо»: Бущан (Маханьков, 46), Смирний (Кравченко, 61), Шабанов, Алібеков, Сідклей, Сидорчук, Андрієвський, Гармаш, Буено, Шепелєв, Русин.

Цей напіврезервний склад динамівської команди, на жаль, показав доволі низький рівень ігрової культури. Він не зміг скористатися великою кількістю нагод забити, хоча кияни відкрили рахунок, а одразу після перерви мали шанс збільшити перевагу. Але Андрієвський, виконуючи одинадцятиметровий, пробив прямолінійно і несильно. Тому воротар легко упорався із завданням.

Футболісти американського клубу діяли організовано і настирно, а свої моменти не змарнували...

Наступний спаринг «Динамо» зіграє сьогодні проти шведського клубу «Мальме». Початок о 15:00.