Футбол. Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Перші матчі. 13 лютого.

«Тоттенгем» (Англія, Лондон) — «Боруссія» (Німеччина, Дортмунд). 3:0. Голи: Сон Гин Мін, 47, Вертонген, 83, Льоренте, 86.

«Тоттенгем»: Льоріс, Орьє, Санчес, Фойт, Альдервейрельд, Вертонген, Сіссоко (Ваньяма, 90+1), Вінкс, Еріксен, Сон Гин Мін (Ламела, 90), Моруа (Льоренте, 84). Тренер — Маурісіо Почеттіно.
«Боруссія»: Бюркі, Гакімі, Топрак, Діалло, Загаду (Шмельцер, 77), Вітсель, Ділейні, Санчо (Геррейру, 87), Дауд, Пулішич (Брун-Ларсен, 87), Гьотце. Тренер — Люсьєн Фавр.

Рефері — Антоніо Матеу Лаос (Іспанія).

Лондон. «Вемблі». 71 214 глядачів. 8 градусів.

«Тоттенгем» зробив дуже серйозну заявку на вихід до чвертьфіналу. В першому таймі господарі за грою поступалися супернику. Але після перерви сильно додали, показавши відмінну реалізацію моментів.

Особливо варто відзначити Яна Вертонгена, який грав на невластивій для себе позиції крайнього оборонця. Але його постійні підключення до атак мали позитивний результат для господарів. Він і гольову передачу віддав, і м’яч забив.

Матч у відповідь у Дортмунді відбудеться 5 березня.