«Динамо» (Україна, Київ) – «Олімпіакос» (Греція, Пірей). 1:0. Гол: Фран Соль, 32.

Перший матч – 2:2.

«Динамо»: Бойко, Кендзьора, Бурда, Шабанов, Миколенко, Буяльский, Шепелєв, Шапаренко (Гармаш, 75), Циганков, Фран Соль (Русин, 90+1), Вербич (Смирний,90+1). Тренер – Олександр Хацкевич.

«Олімпіакос»: Са, Торосідіс, Мерія, Сіссе, Цімікас, Гільєрме, Бугалакіс (Натго, 65), Діаш (Масурас, 46), Фортуніс (Герреро, 65) , Поденсе, Гассан. Тренер – Педру Мартінш.

Рефері – Іван Кружляк (Словаччина).

Київ. НСК «Олімпійський». 48 902 глядачі. Мінус 3 градуси.

З перших хвилин гості намагалися діяти гостро. Але кияни оборонялися організовано і, звичайно, йшли вперед. Їхні атаки були небезпечні. І одна з них завершилася успішно.

На 32-й хвилині свій перший гол за «Динамо» забив іспанець Фран Соль, ефектно зігравши на випередження після прострілу Миколенка.

Другий тайм пройшов у рівній боротьбі. Гості з усіх сил намагалися відігратися. Але кияни зберегли переможний рахунок і вийшли до 1/8 фіналу.