Футбол. Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Матчі у відповідь. 13 березня.

«Баварія» (Німеччина, Мюнхен) — «Ліверпуль» (Англія). 1:3. Голи: Мане, 26, 84, Матіп, 39 (автогол), ван Дейк, 69. Перший матч — 0:0.

«Баварія»: Нойєр, Рафінья, Зюле, Гуммельс, Алаба, Мартінес (Горецка, 72), Тьяго, Гамес (Саншеш, 79), Гнабрі, Левандовський, Рібері (Коман, 61). Тренер — Ніко Ковач.

«Ліверпуль»: Аліссон, Александер-Арнольд, ван Дейк, Матіп, Робертсон, Мілнер (Лаллана, 87), Гендерсон (Фабіньо, 13), Вейналдум, Салаг, Фірміно (Орігі, 83), Мане. Тренер — Юрген Клопп.

Рефері — Даніеле Орсато (Італія).

Мюнхен. «Альянц Арена». 68 145 глядачів. 5 градусів.

«Ліверпуль» майже бездоганно зіграв в обороні і показав блискучу реалізацію в атаці. Команди обмінялися голами в першому таймі, а після перерви гості були явно кращі і заслужено забили ще двічі — обидва рази головою.

Ну, а «Баварія» за весь матч просто не напрацювала на перемогу. Крім автогола ліверпульця Матіпа, реальних моментів у мюнхенців не було.

«Ліверпуль» став четвертим(!) англійським клубом, котрий вийшов до чвертьфіналу нинішньої Ліги чемпіонів.