Ліонель Мессі.

«Барселона» (Іспанія) — «Ліон» (Франція). 5:1. Голи: Мессі, 18 (п), 78, Коутіньо, 31, Тусар, 58, Піке, 81, Усман Дембеле, 86. Перший матч — 0:0.

«Барселона»: тер Штеген, Сергі Роберто (Семеду, 83), Піке, Ленгле, Альба, Артур (Відаль, 74), Бускетс, Ракитич, Мессі, Коутіньо (Усман Дембеле, 70), Суарес. Тренер — Ернесто Вальверде.

«Ліон»: Лопеш (Горжлен, 34), Дюбуа, Денаєр, Марсело, Марсал, Менді (Корне, 77), Тусар, Фекір, Ндомбеле, Мусса Дембеле, Депай (Траоре, 73). Тренер — Брюно Женезіо.

Рефері — Шимон Марциняк (Польща).

Барселона. «Камп Ноу». 92 346 глядачів. 11 градусів.

Сумнівів у тому, що «Барселона» виграє за сумою двох матчів, не було. У другому таймі завдяки голу Тусара гості показали досить агресивний і цілеспрямований футбол, але цей порив звів нанівець геніальний Мессі.

Аргентинець забив два м’ячі і віддав дві гольові передачі, забезпечивши «Барселоні» перемогу і вихід до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.