Фото ФК «Зоря».

Футбол. Кубок України. Матчі 1/4 фіналу. 7 квітня.

«Інгулець» (Петрове) — «Карпати» (Львів). 1:1 (пенальті — 5:4). Олександрія. КСК «Ніка». 850 глядачів. Рефері — Євген Арановський (Київ). Голи: Щедрий, 50, Швед, 90+8. Вилучено Толочка («Карпати», 100, два попередження).

«Львів» — «Зоря» (Луганськ). 0:1. Львів. «Україна». 2 645 глядачів. Рефері — Ярослав Козик (Мукачево). Гол: Ледньов, 48.

«Дніпро-1» — «Ворскла» (Полтава). 2:0. Дніпро. «Дніпро-Арена». 9 148 глядачів. Рефері — Юрій Можаровський (Львів). Голи: Куліш, 78, Когут, 82.

«Шахтар» (Донецьк) — «Динамо» (Київ). 1:1 (пенальті — 4:3). Голи: Гармаш, 9, Мораес, 57.

«Шахтар»: П’ятов, Болбат, Кривцов, Хочолава, Ісмаїлі, Степаненко (Майкон, 91), Патрік (Соломон, 46), Марлос (Нем, 68), Коваленко, Тайсон, Мораес. Тренер — Паулу Фонсека.

«Динамо»: Бойко, Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко, Шепелєв, Шапаренко (Буяльський, 81), Циганков, Гармаш, Вербич, Сідклей. Тренер — Олександр Хацкевич.

Вилучено Гармаша, 61 (два попередження), Мораеса, 69 (два попередження).

Рефері — Максим Козиряцький (Запоріжжя).

Харків. ОСК «Металіст». 29 112 глядачів. 17 градусів.

***

В Олександрії, де сьома команда Першої ліги приймала львівські «Карпати», сталася справжня сенсація. Суперечка завершилася на користь «молодшого» брата — команди «Інгулець» із селища Петрове Кіровоградської області.

***

Зустріч клубів з першої шістки чемпіонату УПЛ «Львова» і «Зорі» відбувалася в гострій боротьбі. Долю поєдинку вирішив гол, шикарно забитий Богданом Ледньовим (на знімку) зі штрафного на початку другого тайму. Цей орендований у «Динамо» півоборонець зробив собі чудовий подарунок на 21-й день народження.

***

Лідер Першої ліги «Дніпро-1» під кінець зустрічі проти «Ворскли» завдав два влучні удари і виграв протистояння.

***

Справжня драма спостерігалася в Харкові, де зустрілися «задушевні» друзі. До речі, екс-капітан «гірників» Даріо Срна напередодні зустрічі висловив прогноз, що і сутички будуть, і червоні картки. А переможе «Шахтар». Усе так і сталося.

Кияни забили швидкий гол. Ефектно з-за меж карного майданчика пробив Гармаш. Але в другому таймі він підвів команду, заробивши вилучення. Втім, і донеччани згодом також залишилися вдесятьох — червону картку отримав Мораес, котрий перед цим зрівняв рахунок.

Основний час і два додаткові тайми переможця не визначили — 1:1. Долю цієї принципової зустрічі вирішила «лотерея» — післяматчеві пенальті. Спершу здавалося, що доля знову всміхнулася динамівцям — Бойко парирував удар Соломона. Але Миколенко і Шепелєв не переграли П’ятова.

У «Шахтарі» пенальті забили: Ісмаїлі, Майкон, Нем, Коваленко; у «Динамо» — Циганков, Сідклей і Кендзьора.

Паулу Фонсека на післяматчевій прес-конференції сказав, що виграти могли обидва суперники. Він розкритикував суддівство щодо обох команд. Фонсека висловився, що рефері не відповідав рівню матчу.

Олександр Хацкевич на прес-конференцію не прийшов. Згідно з регламентом змагань, тренера команди гостей мала запросити прес-служба приймаючого клубу на післяматчеву прес-конференцію першим. Але, прочекавши майже годину після завершення зустрічі, наставник киян такого запрошення не отримав.