Чемпіонат УПЛ. Другий етап. 23-й тур. 6 квітня.

1. «Шахтар» — 60 очок; 2. «Динамо» — 53; 3. «Олександрія» — 41; 4. «Маріуполь» — 33; 5. «Зоря» — 32; 6. Львів» — 30.

7. «Десна» — 31; 8. «Ворскла» — 29;

9. «Карпати» — 24; 10. «Олімпік» — 20;

11. «Чорноморець» — 16; «Арсенал-Київ» — 15.

У цьому турі лише один матч із шести виграли господарі: «Карпати» у «Ворскли» (4:0). У решті протистоянь гості виявилися сильнішими. Зокрема, і в завершальних двох матчах туру.

«Олімпік» — «Десна». 0:2. Київ. «Динамо» імені Валерія Лобановського. 800 глядачів. Рефері — Труханов (Харків). Голи: Денис Фаворов, 21, Старенький, 70.

Рахунок відкрив Денис Фаворов, котрий зорієнтувався в чужому карному майданчику і головою надіслав м’яч у ворота після розіграшу кутового. Після цього підопічні Олександра Рябоконя відійшли назад, а «олімпійці» заволоділи м’ячем. Але нічого цікавого не створили.

У середині другого тайму рахунок змінився. Картушов прострілив на дальню стійку, де перебував Старенький, котрому важко було не влучити.

«Чорноморець» — «Арсенал-Київ». 1:3. Одеса. «Чорноморець». 4 251 глядач. Рефері — Іванов (Маріуполь). Голи: Чорній, 62 — Коуаку, 5, Вакуленко, 25 (п), Оріховський, 37.

Доля цього дуже важливого поєдинку між конкурентами за виживання вирішилася протягом перших 37 хвилин. На той момент гості забили вже три м’ячі, фактично забезпечивши собі перемогу.

***

Першість країни. Перша ліга. 21-й тур. «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) — «Інгулець» (Петрове). 1:1. «Волинь» (Луцьк) — «Дніпро-1». 1:1. «Рух» (Винники) — «Прикарпаття» (Івано-Франківськ). 2:2. «Агробізнес» (Волочиськ) — «Оболонь-Бровар» (Київ). 1:2. «Суми» — «Авангард» (Краматорськ). 0:3. «Миколаїв» — «Колос» (Ковалівка). 0:3.

«Дніпро-1» — 50 очок, «Колос» — 41, «Металіст 1925» (Харків), «Оболонь-Бровар» — по 38, «Авангард» — 35, «Волинь» — 34, «Інгулець» — 29, «Балкани» (Зоря) — 26, «Миколаїв» — 22, «Прикарпаття» — 18, «Рух» — 16, «Гірник-Спорт», «Суми» — по 15, «Агробізнес» — 10, «Зірка» (Кропивницький) — 4.