Фото НОК.

Фехтування. Торунь (Польща). Чемпіонат світу серед кадетів. Українець Василь Гумен виграв золоту медаль у турнірі шаблістів.

У груповому раунді Василь здобув шість перемог із шести, при цьому зазнавши тільки 8 уколів. Отже, українець стартував у турі прямого вибування під першим номером посіву.

В 1/32 фіналу він здобув перемогу над бразильцем Фабіо Саллесом (15:10), виграв у господаря змагань Симона Грицюка (15:10), а в бою за потрапляння до вісімки найсильніших у напруженій боротьбі обіграв узбека Шерзода Мамутова (15:14).

В 1/4 наш шабліст вибив з боротьби росіянина Артема Терехова (15:12), потім розібрався з представником Республіки Корея Лі До Гуном (15:13), а у фіналі здобув перемогу над італійцем Джорджіо Марчіано (15:10).