Футбол. Ліга чемпіонів. Перші матчі 1/4 фіналу. 10 квітня.

«Аякс» (Нідерланди, Амстердам) — «Ювентус» (Італія, Турин). 1:1. Голи: Роналду, 45, Нерес, 46.

«Аякс»: Онана, Велтман, де Лігт, Блінд, Тальяфіко, Шене (Еккеленкамп, 75), де Йонг, Зієш, ван де Беєк, Нерес, Тадич. Тренер — Ерік тен Гаг.

«Ювентус»: Щенсни, Канселу, Бонуччі, Ругані, Сандро, Бентанкур, П’янич, Матюйді (Дібала, 75), Бернардескі (Гедіра, 90+3), Манджукич (Коста, 60), Роналду. Тренер — Массіміліано Аллегрі.

Рефері — Карлос дель Серро (Іспанія).

Амстердам. «Йоган Кройф Арена». 59 390 глядачів. 7 градусів.

Перша дія протистояння очікування виправдала. Футбол вийшов класним, «Аякс» атакував, «Юве» переважно оборонявся. При цьому рахунок відкрили гості. Роналду (на знімку) був у тіні весь перший тайм, а перед самою перервою португалець у падінні влучно пробив головою і відкрив рахунок. Передачу йому з правого флангу віддав Канселу.

«Аякс» уже на першій хвилині після перерви зрівняв рахунок. Нерес увійшов у карний майданчик з лівого флангу і пробив у дальній кут. Щенсни не побачив момент удару і відреагував запізно.

Якщо згадати, що влаштував у гостях у Мадриді «Аякс» на стадії 1/8 фіналу в поєдинку проти «Реала» (обіграв господарів — 4:1), то вболівальникам «Ювентуса» радіти зарано.

***

«Манчестер Юнайтед» (Англія) — «Барселона» (Іспанія). 0:1. Гол: Шоу, 12 (автогол).

«Манчестер Юнайтед»: де Геа, Янг, Смоллінг, Лінделеф, Шоу, Фред, Мактоміней, Погба, Далот (Лінгард, 74), Лукаку (Марсьяль, 68), Решфорд (Перейра, 85). Тренер — Оле-Гунар Сульшер.
«Барселона»: тер Штеген, Семеду, Піке, Лангле, Альба, Артур (Роберто, 66), Бускетс (Аленья, 90+3), Ракитич, Мессі, Суарес, Коутіньо (Відаль, 65). Тренер — Ернесто Вальвердо.

Рефері — Джанлука Роккі (Італія).

Манчестер. «Олд Траффорд». 74 093 глядачі. 7 градусів.

«Барселона» краще почала матч і вийшла вперед уже на 12-й хвилині, коли після удару Суареса (на знімку ліворуч) м’яч у власні ворота зрізав Шоу. Потім «Юнайтед» заграв активніше, проте розпечатати ворота суперника так і не зумів. За всю гру команда Сульшера не завдала жодного удару в площину воріт.

«Барса» має невелику фору перед матчем-відповіддю. Але списувати «червоних дияволів» з турнірного «корабля» поки що зарано. Протистояння продовжиться 16 квітня на «Камп Ноу» в Барселоні.