Ліонель Мессі і Філіппе Коутіньо.

Фото uefa.com

Футбол. Ліга чемпіонів. Повторні матчі 1/4 фіналу. 16 квітня.

«Барселона» (Іспанія) — «Манчестер Юнайтед» (Англія). 3:0. Голи: Мессі, 16, 20, Коутіньо, 61. Перший матч — 1:0.

«Барселона»: тер Штеген, Роберто (Семеду, 71), Піке, Лангле, Альба, Ракитич, Бускетс, Артур (Відаль, 75), Мессі, Суарес, Коутіньо (Дембеле, 81). Тренер — Ернесто Вальведе.

«Манчестер Юнайтед»: де Геа, Джонс, Лінделеф, Смоллінг, Янг, Мактоміней, Фред, Погба, Лінгард (Санчес, 80), Решфорд (Лукаку, 73), Марсьяль (Далот, 65). Тренер — Оле-Гуннар Сульшер.

Рефері — Фелікс Бриг (Німеччина).

Барселона. «Камп Ноу». 96 708 глядачів. 16 градусів.

«Барселона» дуже впевнено довела свою перевагу над «Манчестер Юнайтед». Дубль Ліонеля Мессі в першому таймі фактично зняв усі питання, а блискучий гол Коутіньо після перерви зафіксував розгром гостей на «Камп Ноу».

До речі, каталонці вперше з 2015 року вийшли до півфіналу Ліги чемпіонів!

***

«Ювентус» (Італія, Турин) — «Аякс» (Нідерланди, Амстердам). 1:2. Голи: Роналду, 28, ван де Беєк, 38, де Лігт, 67. Перший матч — 1:1.

«Ювентус»: Щенсни, Де Шильо (Канселу, 64), Ругані, Бонуччі, Сандро, Джан, Пьянич, Матюйді, Бернардескі (Бентанкур, 80), Дібала (Кен, 46), Роналду. Тренер — Массіміліано Аллегрі.

«Аякс»: Онана, Вельтман, де Лігт, Блінд, Мазрауї (Сінкгравен, 11, Магальян, 82), Шене, де Йонг, ван де Беєк, Зієш (Гунтелаар, 88), Тадич, Нерес. Тренер — Ерік тен Гаг.

Рефері — Клеман Тюрпен (Франція).

Турин. «Альянц Стедіум». 41 445 глядачів. 16 градусів.

«Аякс» уперше за 22 роки вийшов до 1/2 фіналу найпрестижнішого європейського клубного турніру.

Для «Ювентуса» все почалося чудово — Роналду в середині тайму замкнув подачу Пьянича з кутового. Але вже невдовзі ван де Беєк зрівняв рахунок. Цей епізод ще більше надихнув амстердамців. І вони в другому таймі вийшли вперед. Де Лігт «зняв» «Юве» з перегонів і вивів «Аякс» до півфіналу.