Ліга чемпіонів. Матчі 1/4 фіналу. 17 квітня.

«Манчестер Сіті» (Англія) — «Тоттенгем» (Англія). 4:3. Голи: Стерлінг, 4, 21, Сон Гин Мін, 7, 10, Бернарду Сілва, 11, Агуеро, 59, Льоренте, 73. Перший матч — 0:1.

«Манчестер Сіті»: Едерсон, Вокер, Компані, Ляпорт, Менді (Сане, 84), де Брейне, Гюндоган, Давид Сілва (Фернандіньо, 63), Стерлінг, Агуеро, Бернарду Сілва. Тренер — Госеп Гвардіола.

«Тоттенгем»: Льоріс, Тріпп’єр, Алдервейрелд, Вертонген, Роуз (Санчес, 90+1), Сіссеоко (Льоренте, 41), Ваньяма, Аллі, Еріксен, Моура (Девіс, 82), Сон Гин Мін. Тренер — Маурісіо Почеттіно.

Рефері — Джюнейт Чакир (Туреччина).

Манчестер. «Етігад Стедіум». 53 348 глядачів. 14 градусів.

Кількома фразами важко підбити підсумок не тільки цієї гри, а і усього цього протистояння. Фантастичний поєдинок, справжня драма.

Здавалося, «Сіті» в компенсований час вирвав путівку до півфіналу. Однак рефері після перегляду VAR скасував гол Стерлінга. Тому вирішальним у протистоянні став гол Льоренте, котрий вийшов на заміну.

«Тоттенгем» у півфіналі за суперника матиме «Аякс».

***

«Порту» (Португалія) — «Ліверпуль» (Англія). 1:4. Голи: Мане, 26, Салаг, 65, Мілітао, 69, Фірміно, 77, ван Дейк, 84. Перший матч — 0:2.

«Порту»: Касільяс, Мілітао, Пепе, Феліпе, Теллес, Отавіо (Соарес, 46), Данілу, Еррера, Корона (Фернандо, 78), Марега, Брагімі (Кошта, 81). Тренер — Сержіу Консейсау.

«Ліверпуль»: Аліссон, Александер-Арнольд (Гомес, 66), Магіп, ван Дейк, Робертсон (Гендерсон, 71), Вейналдум, Фабіньо, Мільнер, Салаг, Орігі (Фірміно, 77), Мане. Тренер — Юрген Клопп.

Рефері — Данні Маккелі (Нідерланди).

Порту. «Драгау». 49 117 глядачів. 13 градусів.

Сумний підсумок для «Порту», котрий навіть підтискував «Ліверпуль» у перші хвилини матчу. Але після перерви гості показали свою фірмову гру в нападі. Гендерсон і Фірміно помітно посилили атаку гостей після виходу на заміну і заслужено забили по м’ячу.

Суперник «Ліверпуля» в півфіналі — «Барселона».