Самбо. Хіхон (Іспанія). Чемпіонат Європи зі спортивного і бойового розділів. Збірна України виборола 4 золоті, 6 срібних, 10 бронзових медалей і посіла друге загальнокомандне місце.

Переможцями змагань стали Наталія Смаль (до 72 кг), Владислав Руднєв (82 кг), Галина Ковальська (80 кг) і Ганна Антікало (68 кг).

Срібні медалі виграли Андрій Кучеренко (62 кг), Віталій Гребенюк (понад 100 кг), Петро Давиденко (90 кг), Анастасія Сапсай (понад 100 кг), Богдан Бабенко (57 кг), Вадим Бурчак (74 кг).

«Бронза» в Анастасії Шевченко (60 кг), Ярослава Давидчука (90 кг), Анатолія Волошинова (100 кг), Анастасії Новікової (52 кг), Олени Сайко (64 кг), Артура Саркісяна (74 кг), Олексія Моїсеєва (100 кг), Христини Бондар (56 кг), Віталія Добрянського (52 кг), Бачукі Багішвілі (68 кг).