Футбол. Польща. Чемпіонат світу серед юнаків U-20. Груповий етап.
Група А. Сенегал — Колумбія. 2:0. Польща — Таїті. 5:0. Сенегал — 6 очок, Колумбія, Польща — по 3, Таїті — 0.
Група В. Мексика — Японія. 0:3. Еквадор — Італія. 0:1. Італія — 6, Японія — 4, Еквадор — 1, Мексика — 0.
Група С. Гондурас — Нова Зеландія. 0:5. Уругвай — Норвегія. 3:1.
Група Е. Панама — Малі. 1:1. Франція — Саудівська Аравія. 2:0.
Група F. Португалія — Республіка Корея. 1:0. Аргентина — ПАР. 5:2.
Група D. Катар — Нігерія. 0:4.

Україна — США. 2:1. Голи: Булеца, 26, Серванія, 32, Попов, 51.

Україна: Лунін, Конопля, Бондар, Попов, Бескоровайний, Корнієнко, Мусолітін, Цітаїшвілі (Кащук, 78), Хахльов (Чех, 86), Булеца (Устименко, 75), Супряга. Тренер — Олександр Петраков.
США: Скотт, Дест, Глостер (Реал, 69), Річардс, Кейта, Серванія (Сото, 66), Деркін, Помикал, Мендез, де ла Фуенте (Реннікс, 84), Веа. Тренер — Таб Рамос.

Рефері — Магетт Ндіайє (Сенегал).

Бельсько-Бяла. Міський стадіон.

Зі стартових хвилин м’ячем заволоділи американці, взявши в облогу наш карний майданчик. Але добре відомо, що стихія українців — стрімка контратака. Це вони переконливо підтвердили в середині першого тайму.

Успіх українській збірній принесла динамівська комбінація. Георгій Цітаїшвілі довгою і вивіреною передачею з центра поля вивів на ударну позицію Сергія Булецу. Все відбулося блискавично й ефектно.

На жаль, наша перевага тривала лише шість хвилин. Суперники провели швидку атаку лівим флангом. Тімоті Веа простелив, і ніким не прикритий Брендон Серванія влучно пробив зблизька. Андрій Лунін, котрий загалом успішно провів зустріч, був безсилий врятувати ситуацію.

Одразу після перерви українці вдруге вийшли вперед. Знову відзначилися представники київського «Динамо»: Булеца подав кутовий зліва, а центральний оборонець Денис Попов (на знімку в центрі), якого, до речі, організатори визнали найкращим гравцем матчу, в польоті головою пробив бездоганно.

До кінця зустрічі рахунок не змінився, а це означає, що збірна України здобула перемогу на старті над серйозним суперником.

Деякі ЗМІ написали, що, мовляв, троє футболістів «Динамо» (Булеца, Цітаїшвілі і Попов) здобули перемогу для збірної України. Це несправедлива оцінка події, бо на перемогу, не шкодуючи сил, працювала вся команда. До речі, всю зустріч із повною віддачею і дуже корисно зіграв ще один динамівець — Владислав Супряга...

Учора, коли цей номер газети вже друкувався, збірна України провела поєдинок проти команди Катару. Детально про нього розповімо в наступному номері.