Група С. Нова Зеландія — Уругвай. 0:2. Норвегія — Гондурас. 12:0. Уругвай — 9 очок, Нова Зеландія — 6, Норвегія — 3, Гондурас — 0.

Група D. США — Катар. 1:0.

Нігерія — Україна. 1:1. Голи: Сікан, 30, Тіджані, 51 (п). На 45+1-й хв. Тіджані не забив пенальті (воротар).

Нігерія: Оремаде, Рабіу, Алійю, Агбу, Утін, Офоборг, Майкл, Еффьом (Оффіа, 74), Окон, Маканджуола (Елету, 87), Тіджані (Сор, 90+2). Тренер — Поль Ейгбогун.

Україна: Лунін, Снурніцин (Корнієнко, 46), Попов, Бондар, Бескоровайний, Сафронов, Дришлюк, Чех, Кащук, Устименко (Супряга, 72), Сікан (Булеца, 46). Тренер — Олександр Петраков.

Рефері — Фернандо Рапальїні (Аргентина).

Бельсько-Бяла. Міський стадіон.

Момент матчу.

Фото fifa.com

Після першого тайму у наших футболістів був, можна сказати, піднесений настрій. Адже Данило Сікан ефектним ударом головою відкрив рахунок. А на доданій хвилині Лунін ще й парирував одинадцятиметровий.

А от після перерви в наші ворота призначили ще одне пенальті. І Тіджані вже не схибив. Після цього обидві команди віддали багато сил боротьбі, але нічийний рахунок не змінився.

Тепер наша збірна 3 червня зіграє матч 1/8 фіналу. Про суперника дізнаємося пізніше.