Художня гімнастика. Голон (Ізраїль). Тут відбувся щорічний етап Гран-прі. Україну представляли три гімнастки в індивідуальній першості — Влада Нікольченко, Вікторія Онопрієнко та Єва Мелещук, а також збірна в групових вправах — Анастасія Возняк, Валерія Юзьвяк, Діана Міжеріцька, Аліна Бихно, Тетяна Довженко і Марія Височанська.

Команда у групових вправах показала неперевершений результат: виборола три «золота» з трьох можливих (багатоборство, фінал з 5 м’ячами, фінал з обручами/булавами), обійшовши команди Росії, Білорусі та Ізраїлю. Крім того, збірна України показала рекордну складність у фіналі з обручами і булавами — 18,300 бала.

А ще лідер збірної України Влада Нікольченко стала срібним призером у змаганнях із обручем.

Фехтування. Пловдив (Болгарія). Чемпіонат Європи U-23. Збірна шпажисток України у складі Інни Бровко, Анни Деркач, Дар’ї Варфоломеєвої і Влади Харькової виборола срібні нагороди. На шляху до фіналу наші дівчата перемогли естонок, потім — спортсменок із Польщі. А от у фіналі програли італійкам.