Цього разу він зустрівся із клубом Другої Бундесліги.

«Олександрія» (Україна) — «Дуйсбург» (Німеччина). 2:1. Голи: Прокопчук, 84, Шастал, 86 — суперник, 64.

«Олександрія»: (1-й тайм) Паньків, Пашаєв, Бабогло, Бухал, Стецьков, Довгий, Банада, Третьяков, Задерака, Безбородько, Ковалець; (2-й тайм) Рудик, Стецьков, Прокопчук, Бухал, Лучкевич, Шастал, Гречишкін, Запорожан, Протасов, Сітало, Безбородько.

У першому таймі суперники м’ячів не забили. Однак після перерви вдалішими були українці. Щоправда, вони пропустили першими, але не знітилися і відповіли двома голами.

Нагадаємо, що перед цим наш клуб переграв «Андерлегт» (Бельгія, Брюссель) — 2:1 і АЗ (Нідерланди, Алкмар) — 3:0. Останній матч на зборах «Олександрія» зіграє 6 липня проти клубу «Стандард» (Бельгія, Льєж).