Зокрема, у селі Червоне Золочівського району на території військового кладовища громадськість та представники влади поклали квіти до символічних таблиць біля каплиці. Опісля відбулося віче, на яке прибули учасники з усієї області. Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

«На цьому місці полягли люди, які мали честь захищати нашу державу. Ми сьогодні маємо велику відповідальність продовжувати цю національно-визвольну боротьбу. І вона триває не лише за територію, а й за українську мову та віру. Ми сьогодні маємо сильну українську армію, яка готова боронити нашу державу, також маємо національну пам’ять та свідомість, які допоможуть нам захищати наші цінності. Пригадую слова полковника Коновальця: «У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії». Переконаний, що ми станемо творцями нашої української історії», — зазначив заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів.

Після віче відбулося урочисте перепоховання 29 віднайдених останків воїнів Першої української дивізії «Галичина».

Також скорботні заходи проведено неподалік села Ясенів на Бродівщині, на горі Жбир, де розташований меморіал воїнам Першої української дивізії «Галичина» Української національної армії.

Фото: loda.gov.ua