26 жовтня. «Маріуполь» — «Колос». 2:0. Маріуполь. «Володимир Бойко». 3 150 глядачів. Рефері — Юрій Можаровський (Львів). Голи: Кірюханцев, 39, Топалов, 86. Вилучено Максименка («Колос», 90, два попередження).

«Зоря» — «Ворскла». 4:0. Запоріжжя. «Славутич-Арена». 2 687 глядачів. Рефері — Денис Шурман (Київська область). Голи: Русин, 16, Юрченко, 45+2 (п), Кабаєв, 61, Лєднєв, 77. Вилучено Бабенка («Ворскла», 56, два попередження).

«Олімпік» — «Дніпро-1». 3:2. Київ. «Валерій Лобановський». 430 глядачів. Рефері — Євген Арановський (Київ). Голи: Тейшейра, 11, Кравчук, 69, Вантух, 81 — Когут, 4, Назаренко, 71. Вилучено Сафронова, 68 (два попередження).

27 жовтня. «Львів» — «Десна». 1:4. Львів. «Україна». 712 глядачів. Рефері — Ярослав Козик (Мукачево). Голи: Денис Фаворов, 2 (п), Хльобас, 9, 46, Дегтярьов, 41.

«Шахтар» — «Олександрія». 0:0. Харків. ОСК «Металіст». 5 741 глядач. Рефері — Віталій Романов (Дніпро). Вилучено Патріка («Шахтар», 75, за неспортивну поведінку), Шастала («Олександрія», 83, два попередження).

«Динамо» — «Карпати». 1:1. НСК «Олімпійський». 11 835 глядачів. Рефері — Дмитро Кривушкін (Харків). Голи: Вербич, 49 — Шабанов, 85 (у власні ворота).

Лідери втратили очки, «Шахтар» — уперше в нинішньому чемпіонаті. «Олександрія», яка плекає надії принаймні повторити свій «бронзовий» результат, чинила гідний опір чемпіону. Героєм матчу став її воротар Паньків.

У другій половині «гірники» притиснули суперника до його воріт, але Мораес не використав кілька хороших моментів. Коли напруження досягло піка, гравці обох команд не стрималися в кількох епізодах, внаслідок чого завчасно залишили поле Патрік та Шастал.

У Києві протягом першого тайму гості лічені рази переходили на половину поля киян, які весь час атакували великими силами. Втім, оригінальністю наступальні дії динамівців не вирізнялися, бракувало швидкості. Удари киян воротар «Карпат» Кудрик щоразу успішно відбивав.

А от на 41-й хвилині мали чудову нагоду забити львів’яни. Вакуленко опинився один на один з Бущаном, але не зміг переграти воротаря в ближньому бою. А добивання від Дженнінгса господарі заблокували.

Після перерви динамівці помітно додали в швидкості та агресивності. І успіх не забарився: Вербич, який замінив Родрігеса, влучно пробив зблизька після передачі Циганкова.

«Динамо» продовжувало атакувати, але марно. Натомість «Карпатам» вдалося зрівняти рахунок. Шабанов після прострілу Бойчука зрізав м’яч у власні ворота. Гості у доданий час могли вирвати перемогу, але Бойчук влучив у поперечину.