Волейбол. Ліга чемпіонів. Кваліфікація. 3-й раунд. Матч у відповідь.

«Хімік» (Україна, Южне) — «Оломоуц» (Чехія) 2:3 (25:18, 25:23, 19:25, 24:26, 13:15). «Золотий» сет — 15:13. Перший матч — 3:2.

Дев’ятиразовий чемпіон України «Хімік» — учасник групового етапу Ліги чемпіонів. Але як непросто команді Євгена Ніколаєва далося це досягнення.

Спочатку южненки на характері пройшли хорватську «Младость» (Загреб), коли після виїзної поразки 0:3 виграли вдома 3:0 і забрали «золотий» сет. Після цього «Хімік» обіграв на виїзді чеський «Оломоуц» (3:2) і з дуже хорошими шансами на успіх підходив до протистояння у відповідь.

Українки виграли два стартові сети — 25:18 і 25:23. Але після цього почався кошмар. Чешки забрали одну партію, потім повели 18:8 у наступній. «Хімік» зрівняв рахунок у сеті — 23:23, але дозволив суперницям забрати його. Рахунок став 2:2, а потім і 3:2 на користь гостей. Ситуація гнітюча.

Однак чемпіонки України взяли себе в руки і в напруженому «золотому» сеті вирвали путівку до групового раунду Ліги чемпіонів. Там вони зіграють уперше.

Наступні суперниці українок уже відомі: «Новара» (Італія), «ЛКС» (Польща, Лодзь), «Штутгарт» (Німеччина).

Матчі групового етапу триватимуть з 19 листопада по 18 лютого. Переможці кожної з п’яти груп, а також три кращі команди, котрі посіли другі місця, потраплять до чвертьфіналу.