За підсумками спортивного місяця Національний олімпійський комітет України визнав володаря багатьох титулів у плаванні Михайла Романчука найкращим спортсменом листопада в Україні. Його особистого наставника Петра Нагорного названо найкращим тренером останнього осіннього місяця.

На змаганнях Кубка світу, які відбулися в Досі (Катар), Михайло Романчук показав блискучий результат. Виборовши золоту медаль на дистанції 1500 метрів вільним стилем, Михайло став володарем нового рекорду Кубка світу, який належав його принциповому супернику, олімпійському чемпіону з Італії Грегоріо Пальтріньєрі.

Окрім цього, в Досі рівнянин здобув «срібло» на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Романчук став найкращим спортсменом місяця в країні вже вдруге. Вперше він переміг у номінації у серпні 2018 року після здобуття трьох медалей на чемпіонаті Європи.