Із м’ячем Назарій Русин, який відкрив рахунок голів у «Динамо» після повернення з оренди.

«Динамо» (Україна, Київ) — «Нефтчі» (Азербайджан, Баку) 2:1. Голи: Миколенко, 12, Русин, 19, Плателлас, 70.

«Динамо»: 1-й тайм — Бущан, Караваєв, Кадірі, Кадар, Миколенко, Андрієвський, Буяльський, Дуелунн, де Пена, Каргбо, Русин; 2-й тайм — Бойко, Кендзьора, Сирота, Шабанов, Пиварич, Сидорчук, Шепелєв, Шапаренко, Цітаїшвілі, Вербич, Соль.

«Нефтчі»: Агаєв, Мбодж, Станкович, Агундов, Нариманкаган, Гер’є, Аляскаров, Магмудов, Плателлас, Мустівар, Дабо. В другому таймі на заміну виходили: Мамедов (воротар), Кейн, Гаджиєв.

Здавалося, що в цьому матчі буде виграш динамівців із великим рахунком. Адже ближче до середини першого тайму вони повели — 2:0. І мали помітну перевагу.

Бакинцям вдалося вистояти. А після перерви темп гри трохи впав, і в середині другої половини кияни, втративши на мить пильність, пропустили удар Плателласа з лінії карного майданчика.

Після цього динамівці мали більше шансів забити. Але до кінця зустрічі рахунок не змінився.

Тепер «біло-сині» візьмуть участь у товариському турнірі Gloria Cup, котрий триватиме протягом двох днів. 23 січня кияни зіграють із «Вардаром» (Північна Македонія, Скоп’є), а 24 січня поміряються силами з «Гайдуком» (Хорватія, Спліт). Початок обох матчів о 16:00.