«Динамо» (Україна, Київ) — «Вардар» (Північна Македонія, Скоп’є). 4:0. Голи: Буяльський, 5, Сидорчук, 7, Дуелунд, 30, Русин, 87 (п).

«Динамо»: 1-й тайм — Бущан, Караваєв, Забарний, Кадар, Вівчаренко, Сидорчук, Кадірі, Буяльський, Дуелунд, Піварич, Соль; 2-й тайм — Нещерет, Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко, Андрієвський, Шепелєв, Шапаренко, Цитаїшвілі, де Пена, Русин.

«Вардар»: Гачевський (Ілікж, 46), Тошевський (Омерагік, 64), Найдовський (Дімоскі, 64), Новак (Жуковський, 64), Мічевський (Фітор, 64), Адем (Младеновський, 44), Брдаровський (Петейчук, 64), Жуніор (Велковський, 64), Аврамовський (Попзлатанов, 64), Цветановський (Ігнатов, 64), Джемаль (Колевський, 64).

Починаючи з перших хвилин зустрічі, перевага киян була незаперечною. Це одразу позначилося на результаті. Спочатку Піварич зліва прострілив у центр карного майданчика. Буяльський прийняв м’яч, розвернувся, пробив між ніг Новаку і влучив у дальній кут.

За дві хвилини в центрі уваги знову опинився віце-чемпіон світу у складі збірної Хорватії Піварич. Він подав кутовий, і Сидорчук ударом з льоту вразив ціль.

А в середині тайму данець Дуелунд з 14 метрів потужно пробив під поперечину — 3:0.

Після перерви відбулося багато замін з обох боків. Але умови продовжували диктувати «біло-сині». І під завісу поєдинку вони збільшили перевагу. Македонці порушили правила проти Русина, котрий сам реалізував пенальті.

Либонь, варто сказати окремо й про дебют у стартовому складі «Динамо» 17-річного оборонця Вівчаренка. Перший млинець у вихованця виявився цілком їстівним. І досвідчені партнери, і Олексій Михайличенко дали позитивну оцінку молодому гравцеві.

***

Контрольний матч в Анталії (Туреччина) провів ще один клуб УПЛ.

«Колос» (Україна, Ковалівка) — «Астра» (Румунія). 2:1. Голи: Богданов, 21, Антюх, 89 — Георге, 33.

«Колос»: 1-й тайм — Волинець, Зозуля, Гавриш, Петров, Чорноморець, Мілько, Богданов, Оріховський, Ільїн, Морозко (Волков), Лисенко; 2-й тайм — Яшков, Єфремов, Максименко, гравець на перегляді (гнп), Парамонов, Ємець, Задоя, гнп, Смирний, Сорокін (Соловейчікс), Бондаренко (Антюх).