«Динамо» (Україна, Київ) — «Динамо» (Білорусь, Брест). 3:0. Голи: Піварич, 22, 36, Дуелунд, 74.

«Динамо» (Київ): 1-й тайм — Бущан, Караваєв, Забарний, Кадар, Вівчаренко, Кадірі, Андрієвський, Шапаренко, Піварич, Буяльський, Каргбо; 2-й тайм — Бойко, Кендзьора, Сирота, Попов, Миколенко, Сидорчук, Шепелєв, Дуелунд, Цитаїшвілі, де Пена, Соль.

«Динамо» (Брест): 1-й тайм — Павлюченко, Веретило, Хачеріді, Кікі, Вітус, Кисляк, Нойок, Савицький, Гордейчук, Бакай, Мілевський; 2-й тайм — Павлюченко, Веретило, Печенін, Кікі, Павловець, Биков, Васильєв, Юзепчук, Садовський, Шевченко, Лаптєв.

Регулярно критично оцінюючи гру нинішнього київського «Динамо», Артем Мілевський мав нагоду показати, як треба діяти насправді.

А ще екс-гравець київського клубу і національної збірної України переконаний, що міг би ще пограти за ці два колективи, принести їм користь. Та все не так, як хотілося б, бо кращі роки цього неоднозначного футболіста далеко позаду. Нікуди подітися — така життєва проза.

Залишився в тіні ще один екс-киянин Євген Хачеріді, котрий також грав у першому таймі. Щоправда, він тільки починає виступати за білоруську команду. І жодних зауважень на адресу свого колишнього клубу з його вуст не лунає.

Кияни мали велику перевагу за рахунок швидкості, персональної майстерності і командних дій. Ще в першому таймі вони забили два м’ячі. В обох випадках відзначився віце-чемпіон світу у складі збірної Хорватії Йосип Піварич (на знімку).

У другому таймі після великої кількості замін команда з Бреста діяла дещо гостріше. Мав нагоду забити Владислав Васильєв, котрий під кінець поєдинку дуже небезпечно пробив зі штрафного. Однак Денис Бойко зіграв бездоганно.

Щоправда, раніше кияни забили третій гол — відзначився данець Міккель Дуелунд. Отже, переконлива перемога киян.

***

А вчора динамівці завершили перший збір. Наостанок вони зіграли ще один спаринг.

«Динамо» — «Кайрат» (Казахстан, Алмати). 2:0. Голи: Каргбо, 53, 74.

«Динамо»: 1-й тайм — Бойко, Кендзьора, Попов, Сирота, Миколенко, Сидорчук, Шепелєв, Дуелунд, Цитаїшвілі, де Пена, Соль; 2-й тайм — Бущан, Караваєв, Забарний, Кадар, Вівчаренко, Кадірі, Андрієвський, Шапаренко, Буяльський, Піварич, Каргбо (Кучерук, 84).

Після цього наш клуб повернувся до України. У футболістів буде кілька днів перепочинку, а потім динамівці повернуться до Туреччини, де проведуть другий збір.