Там вони виконують максимальні обсяги роботи: багато тренуються, грають контрольні поєдинки.

До речі, у тренувальних таборах «Динамо» і «Шахтаря» побував наставник збірної країни Андрій Шевченко. І це зрозуміло, бо наближається Євро-2020. І його цікавить, у якому стані перебувають гравці національної команди.

***

«Динамо» (Україна, Київ) — «Олімпія» (Словенія, Любляна). 5:0. Голи: Буяльський, 10, Вербич, 27, Русин, 54, де Пена, 81, Романчук, 90+1.

«Динамо»: Бущан (Бойко, 46), Кендзьора (Караваєв, 67), Попов (Романчук, 67), Кадірі (Сирота, 67), Миколенко (Піварич, 67), Сидорчук (Андрієвський, 67), Шепелєв (Мащенко, 46), Буяльський (Сухоручко, 67), Дуелунд (Шапаренко, 67), Вербич (де Пена, 67), Фран Соль (Русин, 46).

У першому спарингу на другому турецькому зборі динамівцям протистояв лідер нинішнього чемпіонату Словенії. Цього разу Олексій Михайличенко задіяв велику кількість виконавців з резерву. А один із них забив дебютний м’яч.

Кияни з перших хвилин захопили ініціативу і диктували свої умови. Така активність дала змогу динамівцям забити швидкий гол. Влучно низом пробив Буяльський. А в середині тайму Вербич подвоїв результат.

Одразу після перерви «біло-сині» забили ще. Активно зіграв Русин, примусивши воротаря «олімпійців» Обранича помилитися. Красивим ударом зі штрафного в «дев’ятку» влучив де Пена. А завершив справу на доданій до основного часу хвилині Романчук.

***

«Шахтар» (Україна, Донецьк) — «Сеннер’юск» (Данія, Гадерслев). 2:2. Голи: Тайсон, 54, Коваленко, 61 (п) — Кривцов, 28 (автогол), Крістіансен, 88.

«Шахтар»: П’ятов, Болбат, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі, Степаненко, Коваленко (Коноплянка, 70), Патрік, Марлос, Тайсон, Мораес.

Того дня «Шахтар» провів два спаринги. Зранку «гірники» перемогли «Македонію Г.П.» (2:0).

А от у поєдинку проти данців донеччани зустріли гідний опір. Наша команда пропустила в середині першого тайму. Кривцов після подачі кутового зрізав м’яч головою у власні ворота.

Одразу після перерви Тайсон встановив рівновагу. А потім Коваленко вивів донеччан уперед, реалізувавши пенальті. Але втримати перемогу не вдалося. Під завісу зустрічі супернику вдалося забити другий м’яч.

Результативна нічия.

***

Кілька слів про донецький «Олімпік». Позитивні зміни в команді спостерігаються з того моменту, як її очолив іспанський тренер Вісенте Гомес. Нинішнього підготовчого періоду «олімпійці» провели шість спарингів і всі виграли.

«Олімпік» (Україна, Донецьк) — «Локомотив» (Болгарія, Пловдив). 4:0. Голи: Цимбалюк, 40, Шагаб, 61 (п), Кравчук, 63, Дегтярьов, 90.

«Олімпік»: 1-й тайм — Кринський, гравець на перегляді, Зотько, Пасіч, Ксьонз, Цимбалюк, Романовський, Балашов, Тейшейра, Політило, Баланюк; 2-й тайм — Альімі, Кравченко, Лук’янчук, Снурніцин, Лебеденко, Кравчук, Вербний, Завійський, Чогадзе, Дегтярьов, Шагаб.