Раніше більшість клубів підтримали побажання Андрія Шевченка внести зміни до календаря весняної частини чемпіонату УПЛ, щоб раніше розпочати підготовку збірної України до Євро-2020.

21-й тур зміщується із 7 на 4 березня.

22-й тур — з 14 на 7 березня.

1/4 фіналу Кубка України — з 4 на 11 березня.

23-й тур — з 21 на 14 березня.

Тури з 24-го по 26-й — на 21 березня, 4 та 11 квітня відповідно.

1/2 фіналу Кубка України — з 22 на 15 квітня.

Тури з 27-го по 30-й — на 18, 22, 25 квітня та 2 травня відповідно.

31-й тур — з 20 на 9 травня.

32-й тур — з 24 на 16 травня.

Матчі плей-оф відбудуться 20 та 24 травня відповідно.

Нагадаємо, що збірна України незадовго до старту Євро-2020 проведе контрольні матчі проти Кіпру (26 травня, Харків), Північної Ірландії (2 червня, Київ) та Ізраїлю (7 червня, Львів).

***

Белек (Туреччина). Контрольний матч.

«Динамо» (Україна, Київ) — «Динамо» (Грузія, Тбілісі). 2:0. Голи: Кендзьора, 24, Русин, 53. На 86-й хвилині Кухінідзе («Динамо», Тбілісі) не реалізував пенальті (воротар).

«Динамо» К: Бущан, Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко (Піварич, 59), Сидорчук (Кадірі, 84), Шепелєв (Андрієвський, 84), Буяльський (Караваєв, 71), Дуелунд (Шапаренко, 79), Вербич (де Пена, 76), Русин (Соль, 79).

Перший гол кияни забили після того, як Дуелунд зробив передачу на Попова, той головою скинув м’яч на дальню стійку, а вже Кендзьора вразив ціль.

Після перерви Дуелунд обігрався з Буяльським, який навісив на Русина. І Назарій ударом головою пробив воротаря.

Під завісу матчу грузини мали нагоду розмочити рахунок. Але не реалізували пенальті. Бущан парирував удар.

Нагадаємо, що 22 лютого у матчі 19-го туру чемпіонату УПЛ «Динамо» на стадіоні імені Валерія Лобановського приймає «Ворсклу». Початок зустрічі о 17:00.