Баскетбол. У Граці на арені «Raiffeisen Sportpark» чоловіча збірна України з перемоги над Австрією стартувала у відборі на Євробаскет-2021.

Австрія — Україна. 73:88 (17:22, 22:22, 9:20, 25:24).

Наша команда напрочуд потужно почала першу чверть, у якій завдяки роботі Артема Пустового під кільцем і швидкому переходу до атаки придушила протидії суперника. У другій десятихвилинці українці також мали перевагу, але наприкінці завдяки кільком точним кидкам господарі скоротили рахунок.

У третій чверті Україні завдяки відмінній грі під кільцем (на знімку) і швидким атакам з-за дуги вдалося здобути перемогу з рахунком — 20:9.

В останній чверті після п’ятого фолу Пустового, який залишив майданчик, австрійці включили пресинг і вирівняли гру. Проте перевага українців становила не менш як 10 очок. А наприкінці завдяки триочковому кидку Максима Пустозвонова і данку В’ячеслава Боброва перевага збільшилася до 15 очок.

Ось таким успішним був дебют у ролі наставника українців латвійського фахівця Айнарса Багатскіса.

Результат іншого матчу в групі F:

Угорщина — Словенія. 77:75 (16:16, 16:20, 17:18, 28:21).

Після першого туру наша збірна завдяки кращій різниці закинутих м’ячів очолює групу. Україна — 1 перемога, Угорщина — 1, Словенія — 0, Австрія — 0.

Тепер українські баскетболісти передислокувалися до Запоріжжя, де 23 лютого у Палаці спорту «Юність» прийматимуть збірну Угорщини. Початок зустрічі о 18:00.