На знімку: автор двох забитих м’ячів у лондонському протистоянні Серж Гнабрі.

«Челсі» (Англія, Лондон) — «Баварія» (Німеччина, Мюнхен). 0:3. Лондон. «Стемфорд Бридж». 36 761 глядач. Голи: Гнабрі, 51, 54, Левандовський, 76. Вилучено Алонсо («Челсі», 83, за удар кулаком в обличчя Левандовського, VAR).

Наскільки добрий вигляд мав у першому таймі «Челсі» на тлі такого потужного суперника, настільки жахливо все склалося для нього в другій половині.

Лондонці пропустили два м’ячі протягом трьох хвилин. Після чого просто закінчили грати...

«Баварія» забезпечила собі шикарний запас перед другою зустріччю. Либонь, на цьому інтрига померла.

***

«Наполі» (Італія) — «Барселона» (Іспанія). 1:1. Неаполь. «Сан-Паоло». 44 388 глядачів. Голи: Мертенс, 30 — Грізманн, 57. Вилучено Відаля («Барселона», 89, два попередження).

«Барселона» залишилася фаворитом, але вдома вона гратиме без Бускетса (через перебір карток) і Відаля, а то ще й без Піке, котрий зазнав травми. А лавка в каталонців нині коротка порівняно з попередніми сезонами.

Щодо неапольського матчу, то моментів було обмаль. Але більше їх створили, мабуть, саме неаполітанці.