«Динамо» (Київ) — «Колос» (Ковалівка). 2:0. Голи: Фран Соль, 40, Циганков, 54.

«Динамо»: Бойко, Кендзьора, Попов, Шабанов, Караваєв, Кадірі, Дуелунд (Цитаїшвілі, 87), Шапаренко (Шепелєв, 31), Циганков, де Пена (Вербич, 52), Фран Соль. Тренер — Олексій Михаличенко.

«Колос»: Волинець, Єфремов, Петров, Ємець, Ільїн (Морозко, 63), Богданов, Оріховський (Мілько, 64), Задоя, Лисенко (Кожушко, 46), Вільгамссон. Тренер — Руслан Костишин.

Вилучено Задою, 45+1 (пряма червона картка).

Рефері — Віталій Романов (Дніпро).

Київ. НСК «Олімпійський». 8 434 глядачі. 10 градусів.

1. «Шахтар» — 53 очки; 2. «Динамо» — 42; 3. «Зоря» — 40; 4. «Десна» — 36; 5. «Олександрія» — 54; 6. «Колос» — 26; 7. «Маріуполь» — 22; 8. «Дніпро-1» — 22; 9. «Львів» — 19; 10. «Олімпік» — 18; «Ворскла» — 17; 12. «Карпати» — 12.

Тур розпочався поєдинком у столиці. Очікувалося, що після фіаско в Дніпрі в попередньому матчі (1:3) динамівці постараються реабілітуватися і приголомшити суперника активними і результативними діями. Але протягом майже всього першого тайму кияни навіть більше оборонялися, зрідка контратакуючи.

Утім, забігаючи наперед, скажемо, що футболісти «Динамо» свої наміри здійснили повною мірою.

Перед перервою вони таки відкрили рахунок. Карлос де Пена потужним ударом влучив у бокову стійку, а Фран Соль (на знімку) блискавично зіграв на добивання.

Ще перед відпочинком гості залишилися вдесятьох. Команду підвів Євген Задоя, котрий грубо зіграв проти Віктора Циганкова.

У дебюті другої половини у «Колоса» був чудовий шанс зрівняти рахунок. Олег Кожушко, котрий вийшов на заміну, вискочив на ударну позицію, але лайнсмен зафіксував офсайд.

І, як часто трапляється в футболі, якщо не забив ти — це зробить суперник. Циганков збільшив рахунок, влучивши у «дев’ятку» ударом з-за меж карного майданчика.

На 74-й хвилині фірмовий швидкісний прорив знову здійснив Кожушко і навіть поцілив у ворота. Але рефері скасував взяття воріт, зафіксувавши положення поза грою.

Віталій Романов навіть скористався системою VAR (відеоповтор), але свого рішення не змінив. Отже, реактивному форварду «Колоса» цього разу не пощастило.