«Маріуполь» — «Ворскла». 3:0. Маріуполь. «Володимир Бойко». Рефері — Олександр Дердо (Чорноморськ). Голи: Мишньов, 32 (п), Топалов, 47, Чоботенко, 80. Вилучено Муравського («Маріуполь», 90+4, два попередження).

«Зоря» — «Львів». 2:0. Запоріжжя. «Славутич-Арена». Рефері — Дмитро Бондаренко (Одеса). Голи: Кабаєв, 54, Лєднєв, 89. На 70-й хвилині Громов («Зоря») не реалізував пенальті (воротар), на 90+2-й хвилині Лєднєв («Зоря») не реалізував пенальті (воротар).

«Олімпік» — «Десна». 1:2. Київ. «Валерій Лобановський». Рефері — Віктор Копієвський (Кропивницький). Голи: Дегтярьов, 4 — Філіппов, 6, Арвеладзе, 76.

«Шахтар» — «Дніпро-1». 4:1. Харків. ОСК «Металіст». Рефері — Сергій Бойко (Київська область). Голи: Кривцов, 5, Адамюк, 9 (а/г), Тайсон, 19, Коноплянка, 24 — Супряга, 82 (п).

Команди, котрі претендують на призові місця, здобули переконливі перемоги.

«Зоря» могла виграти у «Львова» ще з більшим рахунком. Але воротар «золотих левів» Богдан Сарнавський (на знімку) парирував два пенальті!

Втім, луганчани основну місію виконали: виграли і повернули собі друге місце в турнірній таблиці.

«Шахтар» після невдачі в поєдинку з «Ворсклою» в попередньому турі (0:1) цього разу зіграв основним складом: П’ятов, Кривцов (Бондар, 60), Ісмаїлі, Додо, Матвієнко, Степаненко, Майкон, Коноплянка (Бондаренко, 70), Тете, Тайсон, Мораес (Фернандо Педро, 74). Тому мав величезну перевагу.

Було цікаво подивитися на «Дніпро-1», котрий перед цим виграв з великим рахунком у «Динамо» (3:1), в протистоянні з лідером.

Однак «Шахтар» налаштувався особливо. І питання з переможцем вирішилося ще в першому таймі.

Учасники турніру проведуть ще один тур (розпочнеться завтра) на першому етапі. Місця в першій шістці вже забезпечили собі «Шахтар», «Зоря», «Динамо», «Десна» і «Олександрія».

На одне вакантне місце претендують «Колос» і «Маріуполь». Перший клуб має на очко більше. У неділю (8 березня) він приймає «Шахтар».

І «Маріуполь» також у неділю  вирушить у гості до «Дніпра-1». Обидва матчі розпочнуться о 17:00.