Артистичне плавання. Париж (Франція). Етап Світової серії FINA. Збірна України (Марта Фєдіна та Анастасія Савчук) виграла чотири золоті нагороди.

У фіналі пар довільної і технічної програм українки показали найвищий клас. У змаганнях одиночок 18-річна Фєдіна здобула ще дві золоті медалі в довільній і технічній програмах.

Біатлон. Нове Место (Чехія). Сьомий етап Кубка світу. Естафета, чоловіки. 7 березня.

1. Норвегія (0+5) 1:10:25,3; 2. Україна (0+5) +38,2; 3. Швеція (1+8) +43,3; 4. Росія (0+7) +46,9; 5. Німеччина (1+10) +57,2; 6. Італія (0+5) +1:46,9...

Збірну України представляли Артем Прима, Сергій Семенов, Руслан Ткаленко та Дмитро Підручний.

Художня гімнастика. Брно (Чехія). Етап Гран-прі.

Участь у змаганнях взяли провідні українські гімнастки. Христина Погранична із сумою 87.450 здобула «срібло» багатоборства.

Також українки успішно виступили в окремих видах, виборовши 6 медалей (дві золоті). Влада Нікольченко стала кращою в фіналах з м’ячем і стрічкою і третьою — з обручем. Погранична виграла «срібло» в фіналі з обручем, а Єва Мелещук показала другі результати у вправах з м’ячем і булавами.

Велоспорт. Баньолас (Іспанія). Міжнародний турнір Copa Catalana.

27-річна українська велосипедистка Яна Беломоїна виграла «золото» в класі маунтенбайк.

Теніс. Запоріжжя. Палац спорту «Юність». Поєдинок плей-оф Першої Світової групи Кубка Девіса. Україна — Китайський Тайбей. 3:2.

6 березня. Сергій Стаховський — Цен Чун Сін. 6:3, 1:6, 2:6; Ілля Марченко — Ву Тун Лін. 4:6, 4:6. 7 березня. Сергій Стаховський / Денис Молчанов — Ян Цун-Гуа / Сіе Чен Пен. 6:7 (4), 6:4, 6:4; Сергій Стаховський — Ву Тун Лін. 7:6 (3), 4:6, 6:3; Ілля Марченко — Цен Чун Сін. 6:3, 6:2.

***

Монтеррей (Мексика). Abierto GNP Seguros — International. Призовий фонд — 275 000 доларів США. Хард. Фінали.

Еліна Світоліна (Україна, 7) — Марія Боузкова (Чехія, 57) 7:5, 4:6, 6:4.

В оновленому світовому рейтингу Світоліна піднялася на 5-ту позицію.

У фіналі пар Катерина Бондаренко (Україна) / Шерон Фічмен (Канада) перемогли дует Мія Като (Японія) / Яфань Ван (Китай). 4:6, 6:3, 10:7.