«Ліверпуль» (Англія) — «Атлетіко» (Іспанія, Мадрид). 2:3. Ліверпуль. «Енфілд».

52 267 глядачів. Голи: Вейналдум, 43, Ферміно, 94 — Льоренте, 97, 105+1, Мората, 120+1. Перший матч — 0:1.

Це був по-справжньому фантастичний поєдинок. «Ліверпуль» повів у рахунку 2:0 і, здавалося, вже ніщо не врятує іспанців. Але вітер удачі за кілька хвилин різко змінив напрямок. І став попутним для гостей.

«Атлетіко» виграв і вдома, і в гостях, скинувши «Ліверпуль» з трону Ліги чемпіонів.

ПСЖ (Франція) — «Боруссія» (Німеччина, Дортмунд). 2:0. Париж. «Парк-де-Пренс». Без глядачів. Голи: Неймар, 28, Бернат, 45+1. Вилучено Джана («Боруссія», 89, два попередження). Перший матч — 1:2.

Парижани ще в першому таймі вирішили головне питання. У підсумку виграли це протистояння і вийшли до чвертьфіналу.