17 жовтня. «Минай» — «Маріуполь». 0:1. Ужгород. «Авангард». Рефері — Євген Арановський (Київ). Гол: Бондаренко, 90+1.

«Шахтар» — «Львів». 5:1. Київ. НСК «Олімпійський». Рефері — Дмитро Бондаренко (Одеса). Голи: Коваленко, 4, 18, Маркос, 10, Дентіньо, 16, Соломон, 50 — Шина, 25.

«Рух» — «Динамо». 0:2. Львів. «Арена Львів». Рефері — Ігор Пасхал (Херсон). Голи: де Пена, 30, Родрігес, 90+1.

«Зоря» — «Колос». 1:1. Запоріжжя. «Славутич-Арена». Рефері — Анатолій Абдула (Харків). Голи: Кочергін, 44 — Селезньов, 90+3 (п). Вилучено Юрченка («Зоря», 90+3, два попередження).

18 жовтня. «Олімпік» — «Ворскла». 0:1. Київ. Стадіон імені Валерія Лобановського. Рефері — Володимир Новохатній (Київ). Гол: Кулач, 70. Вилучено Наджееба («Ворскла», 90+3, друге попередження).

«Олександрія» — «Інгулець». 4:3. Олександрія. КСК «Ніка». Рефері — Сергій Бойко (Київська область). Голи: Грицук, 7, Устименко, 10, Бондаренко, 35, Дудка, 41 — Коваленко, 43, Бартулович,
67 (п), Янаков, 74 (п). Вилучено Лучкевича («Олександрія», 45, два попередження), Павлова («Інгулець», 69, пряма червона картка).

«Дніпро-1» — «Десна» 2:0. Дніпро. «Дніпро-Арена». Рефері — Катерина Монзуль (Харків). Голи: Назаренко, 1, Довбик, 50 (п).

Обидва українські гранди мали добру розминку перед стартом у груповому турнірі Ліги чемпіонів.

«Гірники» почали забивати львів’янам з перших хвилин. Маючи величезну перевагу в класі, вони довели рахунок до розгромного.

Одне слово, у господарів не було жодних шансів на кращу долю.

Динамівці також переважали суперника, але взяти ворота, які досить надійно захищав Бандура, їм тривалий час не вдавалося. Але в один прекрасний для киян момент Циганков неробочою правою ногою віддав шикарну передачу на де Пену, котрий перебував на вістрі атаки. Й уругваєць ефектним ударом завершив комбінацію.

Після перерви «Рух» помітно пожвавився. Але жодному супернику не вдавалися результативні атаки. Лише на першій доданій хвилині Родрігес, котрий вийшов на заміну, прийняв передачу у карному майданчику і потужно та влучно пробив зблизька.

Мірча Луческу:

— Ми перемогли, бо краще грали. За два дні нам треба відновити футболістів до поєдинку з «Ювентусом» у Лізі чемпіонів. Це наше головне завдання. Часу мало, але така реальність.