«Кременчук» — «Донбас» (Донецьк). 3:2 ОТ (1:1, 1:1, 0:0, 1:0).

Це був воістину «золотий» матч. Рахунок у серії став — 4:3.

Багаторазовий чемпіон України «Донбас» розпочав зустріч швидко закинутою шайбою. Буценко пробив Новицького. «Містяни» відповіли голом Серанова — 1:1.

У другому періоді після невдалого відскоку від борту Гриценко втратив шайбу в своїй зоні, і цим скористався Шишлянніков. Він віддав передачу на Бірюкова, який вдруге вивів донеччан уперед — 2:1.

«Кременчук» знову відігрався. Дубінін поцілив у дальню «дев’ятку» — 2:2. У третьому періоді суперники грали азартно, але не забивали.

Отак і склалося, що в цьому драматичному фінальному протистоянні все вирішилося в овертаймі. І переможцями виявилися господарі. Кисельов реалізував більшість.

Отже, «Кременчук» під орудою Олександра Савицького вперше в історії став переможцем Української хокейної ліги.