Група А. «Баварія» (Німеччина) — «Зальцбург» (Австрія). 3:1. «Атлетіко» (Іспанія, Мадрид) — «Локомотив» (РФ, Москва). 0:0. «Баварія» — 12 очок, «Атлетіко» — 5, «Локомотив» — 3, «Зальцбург» — 1.

Група В. «Інтер» (Італія, Мілан) — «Реал» (Іспанія, Мадрид). 0:2.

«Боруссія» (Німеччина, Менгенгладбаг) — «Шахтар» (Україна, Донецьк). 4:0. Голи: Штиндль, 17 (п), Ельведі, 34, Емболо, 45+1, Вендт, 77.

«Боруссія»: Зоммер, Лайнер, Гінтер, Ельведі, Вендт, Нойгаус (Закарія, 69), Крамер, Лазаро (Геррманн, 69), Тюрам (Траоре, 84), Штиндль (Бенеш, 81), Емболо (Плеа, 69). Тренер — Марко Розе.

«Шахтар»: Пятов, Додо, Кривцов, Бондар, Матвієнко, Степаненко, Патрік (Майкон, 81), Тете, Марлос (Маркос Антоніо, 70), Соломон (Фернандо, 59), Мораес. Тренер — Луїш Каштру.

Рефері — Джюнейт Чакир (Туреччина).

Менгенгладбаг. «Боруссія-Парк». 8 градусів.

Група С. «Олімпіакос» (Греція, Пірей) — «Манчестер Сіті» (Англія). 0:1. «Марсель» (Франція) — «Порту» (Португалія). 0:2. «Манчестер Сіті» — 12, «Порту» — 9, «Олімпіакос» — 3, «Марсель» — 0.

Група D. «Аякс» (Нідерланди, Амстердам) — «Мітьюлланд» (Данія, Гернінг). 3:1. «Ліверпуль» (Англія) — «Аталанта» (Італія, Бергамо). 0:2. «Ліверпуль» — 9, «Аякс» — 7, «Аталанта» — 7, «Мітьюлланд» — 0.

***

Нагадаємо, що в першій зустрічі в Києві «Боруссія» виграла 6:0. А вдома забила ще чотири голи.

Господарі вже в першому таймі «зламали» донеччан, відвантаживши три м’ячі у ворота Пятова. А після перерви діяли по рахунку і довели зустріч до розгрому.

До речі, перший удар у створ воріт від гостей пройшов лише на... 83-й хвилині.

Отже, «гірники» повністю провалили протистояння з «Боруссією», програвши за сумою двох матчів з рахунком 0:10.

Пояснення тут ні до чого. Ситуація кепська, але заплутана. Можна навіть на щось сподіватися. Однак треба вигравати два поєдинки, котрі залишилися. 1 грудня в Києві «Шахтар» приймає «Реал», а 9 грудня в Мілані зіграє з «Інтером».

***

Після цього ігрового дня до 1/8 фіналу достроково вийшли «Баварія» і «Манчестер Сіті».