«Челсі» (Англія, Лондон) — «Реал» (Іспанія, Мадрид). 2:0. Лондон. «Стемфорд Брідж». Голи: Вернер, 28, Маунт 85.

Перший матч — 1:1.

«Челсі» заслужено виграв, проте перемога могла бути ще комфортнішою, якби вчергове не виявилася вада лондонців — дуже слабка реалізація. Господарі, як зазвичай, максимально впевнено діяли в обороні, але могли запросто уникнути нервової кінцівки. Вистачило б одного правильного торкання в ті моменти, коли, здавалося, гола не минути. Утім, тепер уже «Челсі» може святкувати зі спокійною душею, оскільки втретє зіграє у фіналі Ліги чемпіонів.

«Реал» начисто поступився і, відверто кажучи, був помітно слабкішим від суперника не тільки цього разу, а й за сумою двох матчів. Мадридцям пощастило, що вони зберігали непогані шанси навіть до початку другого тайму, однак, мабуть, вибір тактики та складу трохи підвів гостей. «Реал» мав відверто змучений вигляд, але ще неодмінно прокинеться. Літня перерва, напевно, піде команді на користь.

Як відомо, фінал Ліги чемпіонів цього разу 29 травня прийматиме Стамбул (Туреччина). Це буде суто англійська справа — протистоятимуть «Манчестер Сіті» та «Челсі».