«Арсенал» (Англія, Лондон) — «Вільярреал» (Іспанія). 0:0. Лондон. «Емірейтс». Перший поєдинок — 1:2.

Іспанський клуб уперше зіграє в матчі за титул. А от для його нинішнього наставника Уная Емірі це буде п’ятий фінал. Тричі поспіль очолювана ним «Севілья» вигравала турнір.

«Рома» (Італія, Рим) — «Манчестер Юнайтед» (Англія). 3:2. Рим. «Стадіо Олімпіко». Голи: Джеко, 57, Крістанте, 60, Теллес, 83 (автогол) — Кавані, 39, 68. Перший матч — 2:6.

За винятком 15 хвилин у другому таймі, коли «Рома» забила два м’ячі й ледь не провела третій, «Юнайтед» рідко наражався на серйозний ризик — багато в чому завдяки результативній грі Едінсона Кавані в нападі і фантастичним сейвам де Геа на іншому кінці поля. Після чотирьох програних півфіналів у наставника «МЮ» Уле Гуннара Сульшера нарешті з’явиться можливість перервати найтриваліший відрізок клубу без трофеїв з часу початку епохи легендарного Алекса Фергюсона.

Фінальна зустріч відбудеться 26 травня в Польщі, на стадіоні «Енерга» в Гданську. Початок о 22:00. Планується, що на трибунах будуть присутні глядачі.