Швейцарія. «Динамо» (Україна, Київ) — «Дівонн» (Франція). 5:0. Голи: В. Волошин, 13, Кулач, 18, 60 (п), Цитаїшвілі, 68, Ванат, 86.

«Динамо»: Моргун (Кучерук, 46), Скорко (Кравченко, 57), Біловар, Вівчаренко, Дубінчак, Бражко, Коробенко, В. Волошин, Н. Волошин (Антюх, 57), Цитаїшвілі, Кулач (Ванат, 64).

У третьому поєдинку на зборі чемпіон України зустрівся з представником регіональної ліги Франції.

Хоч цього разу Мірча Луческу довірив зіграти навіть не другому складу, але перевага динамівців була величезною. Тому протистояння завершилося з таким великим рахунком.

Одне слово, молодь і ті гравці, котрі перебувають на перегляді, отримали ігрову практику і мали можливість показати, на що здатні. Скажімо, кращий бомбардир попереднього чемпіонату Владислав Кулач забив два м’ячі.

Завершальний спаринг на цьому зборі «Динамо» проведе сьогодні, 7 липня, проти швейцарського клубу «Люцерн». Після зустрічі столична команда повернеться до України.

***

«Шахтар» (Україна, Донецьк) — «Тюркгюджю» (Німеччина, Мюнхен) 2:1. Голи: Соломон, 43 (п), Мудрик, 85 — Слішкович, 81.

«Шахтар»: Трубін, Конопля (Додо, 61), Мампассі (Марлон, 61), Танковський (Педріньйо, 61), Сіпріано (Корнієнко, 61), Маркос, Бондаренко, Очеретько (Тете, 61), Судаков (Майкон, 61), Соломон (Мудрик, 46), Дентіньйо (Сікан, 61).

Суперник «гірників» — клуб третьої Бундесліги. Команда міцна, організована, дисциплінована. «Гірники» протягом першого тайму намагалися розхитати оборону суперника. І лише перед перервою їм вдалося відкрити рахунок.

Німецькі футболісти у своєму карному майданчику збили активного Соломона. І сам Манор технічно і впевнено реалізував пенальті.

Отже, дуже корисний спаринг: суперник не давав «Шахтарю» вільно розігрувати комбінації, а на своїй половині діяв на випередження і перешкоджав прийому м’яча.

Під кінець зустрічі гра пожвавішала — німецька команда, як кажуть, з нічого зробила гол. Але рівновага тривала лише чотири хвилини. Донеччани організували стрімку атаку. В її завершальній стадії Додо прострелив з правого флангу, а Мудрик замкнув цю передачу біля дальньої стійки.

Завершальний поєдинок на австрійському зборі «Шахтар» зіграє 9 липня проти німецького клубу «Шальке-04» (Гельзенкірген).