«Динамо» (Україна, Київ) — «Люцерн» (Швейцарія). 3:3. Голи: Лєднєв, 56, Антюх, 80, Гармаш, 88 — Соргич, 9, 63, Ургінич, 16.

«Динамо»: Бойко, Кравченко (Скорко, 46), Сирота, Шабанов, Сідклей (Дубінчак, 46), Андрієвський, Шепелєв (Гармаш, 73), Буяльський (Цитаїшвілі, 83), Родрігес (Кулач, 73), де Пена (Лєднєв, 46), Супряга (Антюх, 62).

Динамівці виявили достатньо вольових якостей, щоб врятуватися від поразки. Їхній суперник — п’ята команда попереднього чемпіонату Швейцарії — на 16-й хвилині вже була попереду — 2:0. Початок — не з приємних.

Лише після перерви Лєднєв скоротив розрив у рахунку, відмінно зігравши на добивання.

Але господарі, котрі особливих моментів не мали, раз таки скористалися неузгодженістю наших оборонців. 1:3 — а до завершення матчу залишалося 27 хвилин. Утім, цього часу нашим футболістам цілком вистачило для того, щоб уникнути програшу.

Спершу Антюх потужним ударом з лінії карного майданчика влучив у «дев’ятку». А рятівний гол забив, продемонструвавши майстерність, досвідчений Гармаш. Усі три м’ячі забили виконавці, котрі вийшли на заміну.

Це був останній день першого збору «Динамо». Після зустрічі з «Люцерном» кияни вирушили до аеропорту і вилетіли додому. Їм надали короткий відпочинок, а вже 10 липня динамівці розпочнуть другий швейцарський збір.