«Динамо» (Україна, Київ) — «Евіан» (Франція, Тонон-ле-Бен). 3:0. Голи: Лєднєв, 2, 38, Ванат, 17.

«Динамо»: Бойко (Моргун, 46), Тимчик (Буяльський, 61), Кендзьора (Вівчаренко, 46), Шабанов, Дубінчак (Кулач, 46), Коробенко (Сирота, 61), Гармаш (Андрієвський, 61), Лєднєв (Шепелєв, 61), де Пена, Беніто (Родрігес, 46), Ванат (Антюх, 46).

Цього разу суперником киян був «Евіан», котрий представляє другу французьку регіональну лігу. І такі зустрічі корисні в плані налагодження ігрових зв’язок, перевірки резерву.

У першому таймі динамівці діяли цікавіше. Це дало їм змогу забити три м’ячі.

Уже на другій хвилині Ванат виграв боротьбу на лівому фланзі і прострелив, а Лєднєв з декількох метрів переправив м’яч у ворота.

А потім сам Ванат відзначився голом. Він прокинув м’яч між двома оборонцями, вийшов на побачення з воротарем Моді і впевнено переграв його.

Нарешті Гармаш точною передачею знайшов на лінії карного майданчика Лєднєва, Богдан розвернувся, прицілився і завдав точного удару, оформивши дубль.

Після перерви Мірча Луческу зробив численні заміни. Але гра команди не стала результативною. Хоча перевага киян у класі була величезною, але суперник усім складом здебільшого оборонявся.

***

Динамівці отримали потужне підсилення — Георгій Бущан, Ілля Забарний, Олександр Караваєв, Віталій Миколенко, Сергій Сидорчук, Микола Шапаренко та Віктор Циганков, які отримали відпустку після Євро-2020, приєдналися до тренувального табору чемпіона України.