Фехтування. Українець Ігор Рейзлін (на знімку), срібний призер чемпіонату світу, переможець етапу Кубка світу, виграв олімпійську нагороду у змаганнях шпажистів. 37-річний спортсмен у «бронзовому» фіналі переміг італійця Андреа Сантареллі — 15:12.

Батько і тренер олімпійського призера Дмитро Рейзлін (знаний оптиміст) вважає, що фехтування — це дорослий вид спорту. І в його сина попереду нові звитяги.

На шляху до нагороди киянин в 1/8 фіналу переміг швейцарця Суї Гайнцера — 15:12. У чвертьфіналі змагань завдав поразки 18-річному Могамеду Ельсаєду з Ізраїлю — 15:13. Але у півфіналі Рейзлін поступився 24-річному французу Ромену Каннону, котрий у свою чергу в фіналі виграв у Гергея Шиклоші з Угорщини (15:10) і став чемпіоном Ігор.

«Бронза» Ігоря Рейзліна — перша олімпійська відзнака українських шпажистів за часів Незалежності. Але він має нагоду ще відзначитися в Токіо, бо візьме участь у турнірі команд.

Фото Миколи БОЧКА (з Токіо, спеціально для «Голосу України»).