Плавання. Наш славний спортсмен, титулований Михайло Романчук (на знімку ліворуч), окрім «бронзи» на дистанції 800 м вільним стилем, став володарем і срібної медалі на своїх коронних 1500 м.
Українець проплив у фіналі за 14.40,66. Михайло до самого кінця боровся за «золото», але американець Роберт Фінке, який переміг на 800 м, знову був швидшим за решту стаєрів (14.39,65). Третім фінішував німець Флоріан Веллброк (14.40,91).

Олімпійський чемпіон Ріо-2016 на цій дистанції італієць Грегоріо Палтріньєрі в Токіо залишився без медалі.

Нагадаємо, що до Ігор у Токіо Україна 17 років не вигравала олімпійські медалі в плаванні.

***

Теніс. «Бронзовий» фінал.

31 липня.

Еліна Світоліна (Україна) — Олена Рибакіна (Казахстан). 1:6, 7:6(5), 6:4.

Перша ракетка України (6 WTA) Еліна Світоліна (на знімку праворуч) виборола бронзову медаль на Олімпійських іграх у Токіо.

Українка — велика трудівниця — взяла гору і досягла мети завдяки мужності, терпінню, бійцівським якостям і, звичайно, майстерності.

Виснажливий поєдинок тривав 2 години та 28 хвилин. У третьому сеті Світоліна відігралася з рахунку 1:4 та виборола олімпійську «бронзу».

Ця олімпійська медаль історична, бо вона стала першою для України в змаганнях з тенісу.