6 серпня. «Металіст 1925» — «Чорноморець». 3:2. Харків. ОСК «Металіст». 7 044 глядачі. Рефері — Андрій Коваленко (Полтава). Голи: Батюшин, 22, Голодюк, 64, Дубко, 66 (а/г) — Бугай, 17, 43.

7 серпня. «Рух» — «Верес». 2:1. Львів. «Арена Львів». 4 547 глядачів. Рефері — Олександр Дердо (Чорноморськ). Голи: Борячук, 6, Климчук, 10 — Шестаков, 39.

«Шахтар» — «Олександрія». 1:2. Київ. НСК «Олімпійський». 8 779 глядачів. Рефері — Володимир Новохатній (Київ). Голи: Корнієнко, 15 — Третьяков, 6, Ковалець, 21.

«Дніпро-1» — «Маріуполь». 2:1. Дніпро. «Дніпро-Арена». 3 410 глядачів. Рефері — Геннадій Серпутько (Одеса). Голи: Довбик, 15, Назаренко, 30 — В’юник, 78. Вилучено Драмбаєва («Маріуполь», 82, друге попередження).

8 серпня. «Зоря» — «Динамо». 1:2. Запоріжжя. «Славутич-Арена». 7 159 глядачів. Рефері — Анатолій Абдула (Харків). Голи: Фрімпонг, 90+4 — Сирота, 17, Буяльський, 80. На 70-й хвилині де Пена («Динамо») не реалізував пенальті (воротар); на 76-й хвилині Фаворов («Зоря») не забив 11-метровий (влучив у бокову стійку).

«Ворскла» — «Львів». 4:1. Полтава. Стадіон імені Олексія Бутовського. 3 456 глядачів. Рефері — Олександр Омельченко (Слов’янськ). Голи: Кане, 2, Тілль, 11, Степанюк, 38, 69 — Довгий, 86.

«Шахтар» несподівано втратив три очки. Хоча, слід сказати, що «Олександрія» здобула цілком заслужену перемогу. Вона продемонструвала високий рівень організації гри, яка була доволі динамічна. Гості чітко діяли в обороні, не програли серйозному супернику боротьбу в повітрі.

І в контратаках були небезпечними, забили два м’ячі. До всіх перелічених чеснот, зрозуміло, має відношення наставник переможців Юрій Гура.

«Шахтар» почав потужно, мало не забив. Але на 6-й хвилині фактично першу атаку провели гості і завершили її взяттям воріт. Це вплинуло на подальший перебіг поєдинку. Хоча «гірники» невдовзі ефектно забили у відповідь, та рівновага тривала недовго. Гості знову вийшли вперед. І своєю перевагою не поступилися до кінця поєдинку.

У центральному матчі туру бронзовий призер попереднього чемпіонату приймав чемпіона. І кияни здобули дуже важливу перемогу.

Динамівці забили швидкий гол — відзначився Сирота після подачі кутового. Надалі гості гостро контратакували, а господарі більше часу проводили в нападі. Втім, кільком їхнім ударам бракувало точності.

Після перерви команди обмінялися люб’язностями — по черзі не реалізували пенальті. Де Пена пробив слабенько, і Шевченко легко впорався із завданням. А Фаворов влучив у бокову стійку.

Доля матчу вирішилася за 10 хвилин до завершення основного часу. Буяльський з передачі Миколенка забив другий м’яч у ворота «Зорі».